Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Зальцбурзький музей

Salzburgmuseum

Цінні художні об'єкти, естетичні презентації, цікавий зміст і мультимедіальне обладнання утворюють гармонійне ціле цього, оновленого в 2007 році, музею. Зальцбурзький музей є доказом того, що сучасний музей може бути одночасно інформаційним і захоплюючим. За свою діяльність Зальцбурзькому музею було присвоєно Австрійський Музейний приз.

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Будинок природи

Hausdernatur

Особливою популярністю у дорослих та дітей користується акваріум, який вважається одним з найкрасивіших у всій Центральній Європі. Більше 40 оглядових басейнів пропонують ознайомитися з чарівним підводним світом. Рифові акули в 10.000 - літровому басейні отримують харч кожен понеділок в 10.30. Милуючись багатством фарб тропічних риб, спостерігаючи зблизька за мешканцями Середземного моря, рибами річки Амазонки або рибами з місцевих водойм, потрапляєш в захоплюючу подорож.

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Житловий будинок Моцарта

Mozart-Wohnhaus

Простора квартира мала достатньо місця для зустрічей з друзями і музикантами. Частим гостем тут був Емануель Шиканедер (1751-1812), актор, директор театру і лібретист "Чарівної флейти". У цьому будинку Вольфганг Амадей жив до 1780 року, тут були написані симфонії, дивертисменти, серенади, фортепіанні і скрипкові концерти, концерт для фагота, арії, меси та інші твори церковної музики.