Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Болгарії. Благоєвград. Гора Віхрен

Връх Вихрен

В давнину вважали, що на цій горі живе бог Перун, тому і назва гірського масиву, що дійшла до наших днів – Пірін. Слов’яни також звали гору Білосніжкою, зрозуміло чому. Гора Віхрен є третьою за висотою вершиною на Балканському півострові та найвищою вершиною масиву Пірін. До 1942 року називалася Елтепе, або Пік Бурі. Висота гори складає 2914 метрів.

Пам'ятки Болгарії. Благоєвград. Мельник. Кашинський водоспад

Кашинския водопад

Кашинський водоспад є найбільшою і найкрасивішою природною пам'яткою в Піринських горах. Серед місцевого населення він відомий також під назвою "Скоко" із-за карколомного стрибка (з болгарської - "скок" означає "стрибок"), який здійснюють його води після проходу галявинки над Гарвановою скелею. Висота водоспаду складає близько двадцяти метрів. Шум падаючої води чутний здалеку, а його води розбризкуються в дрібну білу млу і зволожують все навколо.

Пам'ятки Болгарії. Благоєвград. Мельник. Піраміди

Мелнишки пирамиди.

Вони дійсно є унікальним природним утворенням, яке вже не перше десятиліття приваблює туристів з усього світу. Вважається що ці піраміди утворилися внаслідок ерозії глиняного грунту. Мельницькі піраміди знаходяться в процесі формування, і їх зовнішній вигляд і форма змінюються з часом. Крім пірамідальної форми піщані утворення мають вигляд конусів, грибків, голок та інші.

Пам'ятки Болгарії. Долина троянд

Розовата долина

Індійські легенди розповідають, що найгарніша на світі жінка Лакшмі народилася з квітки троянди, що складалася з 108 великих і 1608 маленьких пелюсток. Вішну, хранитель радості та веселощів, побачивши чарівну красуню в її трояндовій колисці, розбудив її і взяв собі за дружину. З цього моменту Лакшмі стала богинею краси, а бутон троянди, котрий був її одягом, став символом божественної таємниці, тому для всіх народів сходу троянда стала священною.

Пам'ятки Болгарії. Кюстенділ. Сім Рильських озер

Сидим Рилски Езер

Пишність гір Рила, чисте повітря, тепло сонця і краса унікальних Семи озер зачеплять в душі такі струни, бриніння котрих буде відчуватися ще дуже довго після від’їхду з цих місць. Величезний простір навколо озер пропонує туристам нескінченні можливості для походів або прогулянок, спорту та активного відпочинку. Пішки або на коні, на підйомнику чи велосипеді тут не можливо всидіти на місці, а нагородою за рух будуть неперевершені краєвиди і відчуття волі і нескінченності.

Пам'ятки Болгарії. Варна. Кам’яний ліс

Побитите Камъни

Ці камені пам'ятають, як виглядала Земля, коли на ній не було людини. За енергетикою кам'яний ліс важко з чимось порівнювати - відчуття дотику до старовини, до самої історії Землі потрясе уяву. Це місце – дивовижна природна загадка. На величезній території в 50 квадратних кілометрів по долині розкидані та розставлені гігантські пустотілі кам'яні стовпи.