Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Богемія. Гора Снєжка

Sněžka

Найвища вершина Чехії, котра знаходиться в гірському масиві Крконоше, на кордоні Чехії з Польщею. Висота Снєжки – 1603 метри над рівнем моря. Вершина і південний схил містяться в Чехії, а північний схил — у Польщі. Схили гори покриті лісами, гірськими луками і кам'яними розсипами.

Богемія. Заповідник Адршпасько-Теплицькі скелі

Adršpašsko-teplické skály

Слава про красу цього місця шириться ще з ХVІІІ століття. Помилуватися природними принадами приїжджав не один великий пан чи пані. Найзнаменитішими серед іменитих туристів були: імператриця Марія Терезія, імператор Йосип, король Саксонії Август І, а Йоган Гете провів у цих скелях безліч часу, описуючи та вивчаючи красу місцевої природи.

Богемія. Конепруські печери

Koněpruské jeskyně

Проїхавши близько 30 км на південний захід від Праги, раптом потрапляєш у місцину, сповнену драматичних круч, глибоких каньйонів і стрімких скель. Тут знаходиться одне з чеських природних див – Конепруські печери, котрі є найбільшою та найвідомішою печерною системою Чехії. Чарівність цього місця, захованого під землею, підкреслюють троянди… так, так троянди, Конепруські троянди….