Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Греції. Македонія. Гора Олімп

Легендарна пам'ятка Греції - гора Олімп. Ніяке відвідування Греції не можна назвати повноцінним без зупинки біля цієї культової Гори. А якщо вирішите її підкорити – ви бог! Колись гора вважалася домом 12 богів, а тепер це біосферний заповідник з приголомшливими видами та чудовим різноманіттям рослин та тварин. Олімп - найвища гора в Греції висотою в 2917 метрів на піку Мітікас.

Пам'ятки Греції. Фессалія. Печера Перама

Σπήλαιο του Περάματος

У цій печері вперше були виявлені останки та зуби рідкісного печерного ведмедя. А різноманітність сталактитів і сталагмітів у природному оздобленні печери примушує затамовувати подих, поки очі надивляються. Потрапивши сюди, ніби поринаєш у міфічний світ , краса цього місця зачаровує душу і наповнює фотоапарат з шаленою швидкістю!

Пам'ятки Греції. Фессалія. Озеро Пластира

Λίμνη Πλαστήρα.

Розташоване на висоті 750 метрів в горах Фессалії, одне з найвищих у Європі, озеро з пейзажем,що перехоплює подих - популярний напрямок серед любителів природи, які приїжджають сюди для катання на велосипедах, веслування на каное, спуску на плотах, верхової їзди, або навіть медового місяця. Це штучно сформоване водосховище, яке отримує воду від річки Тавропос.

Пам'ятки Греції. Епір. Ущелина Вікос

Χαράδρα Βίκου.

Книга рекордів Гіннесса назвала її найглибшою ущелиною в світі, а її вертикальні круті скелясті схили повні рідкісних квітів і трав. Маючи глибину до 1000 метрів, при ширині від 30 до 100 метрів, ущелина Вікос, довжиною близько 20 кілометрів, не полишає байдужим нікого, а краєвиди просто перехоплюють подих. Цей національний пам'ятник Греції буде цікавий для будь-якого любителя природи та поціновувача пішого туризму.