Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Італії. Верона. Римський амфітеатр

Arena di Verona

 

Це третій за розмірами античний амфітеатр, побудований в епоху Стародавнього Риму, і один з найбільш добре збережених, не дивлячись на те, що були періоди, коли його активно використовували як каменеломню для міського будівництва. Історики датують цю споруду приблизно 30 роком нашої ери, тоді амфітеатр складався з 4 еліптичних кілець, і був облицьований білим і рожевим вапняком.

Пам'ятки Італії. Верона. Базиліка Сан Дзено Маджоре

 

Basilica di San Zeno Maggiore

Ця церква, усе що лишилося від найбагатшого та найвпливовішого аббатства Верони ІХ-ХІІІ століть. Базиліка Сан Дзено Маджоре – одна з найкрасивіших романських церков Верони, зведена на місці поховання святого покровителя міста Зенона Веронійського, який походив з Північної Африки та був восьмим місцевим єпископом.

Пам'ятки Італії. Верона. Катедральний собор

Duomo di Verona

Катедральний собор знаходиться в історичному центрі Верони у вигині річки Адідже. Це місце відправлення християнського релігійного культу має велику історію. Ще в IV столітті за життя святого Зенона тут була побудована перша базиліка, яка була розширена в V столітті і, зазнавши деяких модифікацій, простояла аж до XII століття. У 1117 році в результаті землетрусу стара будівля сильно постраждала, і церква була реконструйована в романському стилі. Уже в 1187 році новий собор був освячений.

Пам'ятки Італії. Верона. Дім Джульєтти

Casa di Giulietta

Завдяки саме цьому сюжету, Верона стала одним з найвідоміших міст у світі та місцем паломництва закоханих! Тож влада Верони, вчасно зорієнтувавшись у ситуації, змогла задовольнити жагу романтичних туристів до локалізації об’єкта їхньої пристрасті та залучення до міста все більшої кількості мандрівників. А хто ж не був молодим та по вуха закоханим!!! Тож їдьте у Верону, освідчуйтесь коханим під балкончиком Джульєтти та кохайте до……………….. вічно!

Пам'ятки Італії. Верона. Арки Скалігерів

 

У своїй знаменитій книзі «Середньовічна Європа» відомий французький дослідник культури Середньовіччя Жорж Дюбі назвав ці споруди одним з найважливіших пам'ятників готичного мистецтва. Дійсно, у всій Вероні немає більш показового і значного готичного твору. Арки Скалігерів – це монументальний могильний комплекс, розташований в центрі Верони. У цих арках поховані найбільш значущі представники династії Делла Скала, які правили Вероною протягом ХІІІ - XIV століть.

Пам'ятки Італії. Брешія. Кастелло

Castello di Brescia

Цей Замок називається «Сокіл Італії» завдяки своїй позиції на вершині пагорба, звідки проглядається місто згори. Це один з найбільших укріплених комплексів в Італії з площею 75000 м². Стара венеціанська висотна фортеця домінує над містом, і її добре збережені будівлі ілюструють розвиток військових методів, які з плином часу перетворили захисну систему на неприступну та зробили замок ідеальним інструментом управління містом для різних «еліт», які перемагали один в одного в Брешії.