Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Італії. Брешія. Музей Санта Джулія

 

Музей розташований у приміщенні бенедиктинського жіночого монастиря Святого Сальваторе і Святої Джулії, заснованого в 753 році, а також деяких найближчих будівлях та віллах, які були зведені поруч з монастирем набагато пізніше. Постійна експозиція складається з усього того, що нагадує про культуру, побут і релігії минулих часів. У 2011 році музей був внесений до списку Всесвітньої Культурної спадщини ЮНЕСКО.

Пам'ятки Італії. Генуя. Художня галерея у Палаццо Доріа-Турсі

Palazzo Doria-Tursi

Цей палац був одним з трьох генуезьких палаців, апартаменти яких надавалися тільки найбільш високопоставленим гостям Генуї, що приїжджали з офіційними візитами – римським папам, королям і імператорам. Будівля була зведена у 1565 році архітекторами Доменіко і Джованні Понцелло на замовлення банкіра Ніколо Грімальді. Це одне з 28 генуезьких палаццо, побудованих на гроші Грімальді. З 1848 року і понині в Палаццо Дорія-Турсі знаходиться муніципалітет Генуї, а також кілька музейних експозицій.

Пам'ятки Італії. Генуя. Художня галерея в палаццо Б’янко

Palazzo Bianco

Палаццо Б'янко - Білий Палац – однa з головних будівель в історичному центрі Генуї. Всередині Палаццо працює художня галерея – одна з кращих в місті, а сам палац разом з прилеглими до нього Палаццо Россо і Палаццо Доріа Турсі входить до складу так званого «музейного кластера», що займає кінець Віа Гарібальді.

Пам'ятки Італії. Генуя. Художній музей в Палаццо Россо

Palazzo Rosso

Палаццо Россо - один із старовинних палаців Генуї, який у 2006 році став одним з 42 палаців Генуї, внесених до списку об'єктів Всесвітньої культурної Спадщини ЮНЕСКО як «Палацці дей Роллі». Остання його приватна власниця Марія Бріньоль-Сале, герцогиня Галльєра заповіла його народу Генуї з тим, щоб «збільшити художню пишність міста». І таки збільшила!