Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Волинської області. Луцьк. Художній музей

Художній музей у Луцьку, розташований в колишньому Будинку повітової канцелярії і шляхетських судів, збудованому 1789 року на руїнах княжого палацу Луцького замку, відкрив свої двері для глядачів у 1973 році. Експоновані тут роботи демонструють художню стилістику і своєрідність європейських художніх шкіл, знайомлять з основними мистецькими жанрами і стилями.

Пам'ятки Житомирської області. Коростень. Військово-історичний комплекс «Скеля»

Це місце віддавна мало велике оборонне значення. Не дарма стародавні древляни збудували на цій скелі свою столицю. А печери в товщі гори завжди слугували людям прихистком у часи лихоліття. Радянське командування також гідно оцінило це місце та збудувало в товщі старовинної гори командний пункт цілого укріпрайону. Та збудувало так грунтовно і якісно, що навіть через 80 років об’єкт перетворюється з музею на бойову споруду за лічені хвилини.

Пам'ятки Рівненської області. Рівне. Музей бурштину

Софокл вважав, що цей камінь утворився зі сліз птахів, котріі оплакували відважного воїна Мелеагра. Есхіл твердив, що це сльози сестер, котрі ніяк не могли забути свого загиблого брата Фаетона. Нікей доводив, що цей камінь — концентрат сонячних променів, котрі час від часу накопичуються в морі. В давнину цей камінь продавався на вагу золота, а фігурку з нього можна було виміняти на рослого і сильного раба.