Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Болгарії. Благоєвград. Мельник. Піраміди

Мелнишки пирамиди.

Вони дійсно є унікальним природним утворенням, яке вже не перше десятиліття приваблює туристів з усього світу. Вважається що ці піраміди утворилися внаслідок ерозії глиняного грунту. Мельницькі піраміди знаходяться в процесі формування, і їх зовнішній вигляд і форма змінюються з часом. Крім пірамідальної форми піщані утворення мають вигляд конусів, грибків, голок та інші.

Ця місцевість була оголошена природною пам'яткою в 1960 році. Висота пірамід досягає 100 метрів. Характерним для Мельницьких пірамід є те, що їх схили піщані, місцями абсолютно прямовисні, а на вершинах ростуть широколисті рослини і трави. Мельник є вихідною точкою кількох туристичних маршрутів. По дорозі відкривається мальовнича картина, і туристи можуть насолодитися неймовірною природою Піринського краю, а також химерними формами мельницьких пірамід. Найбільш популярна група пірамід знаходиться поблизу села Кирланово. Там можна побачити одні з найбільших піщаних пірамід і зупинитися на нічліг.

Координати: 41.543469, 23.414698.

Для планування подорожі громадським транспортом скористайтеся, будь-ласка, інформацією зі сторінкиhttp://www.bgrazpisanie.com/bg/разписание. Доїдете до Мельника, а далі ногами.

 

 

 

Софія, Болгарія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Болгарії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.