Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Національний заповідник Ейн-Ґеді

 

Якщо вірити National Geographic, то Ейн-Ґеді належить до найцікавіших природних пам’яток на нашій планеті. Ця оаза у юдейській пустелі, оточена з одного боку Мертвим морем, а з іншого 600-метровими скелями, на вершині яких, власне, і  починається посушлива юдейська пустеля, оберігає один з найгарніших водоспадів Ізраїлю – водоспад Давида. В перекладі з івриту Ейн-Ґеді означає «джерело козеняти».

Хайфа. Бахайські сади

Виникнення цього чудового парку стало наслідком віри людини у своє особливе призначення на Землі та бажання зробити цей світ кращим. Вдячні послідовники оточили гробницю свого Вчителя прекрасними садами, котрі за дизайном нагадують перські райські сади, ізолюючи місце від навколишнього шуму і об'єднуючи разом різні Бахайські будівлі на горі Кармель. Сади Бахаїв внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, ставши першим обєктом Списку, котрий повязаний з релігією, котра виникла в сучасний період історії.

Фортеця Масада

Кожен правитель мріє про безмежну та неперервну владу та робить усе аби її отримати, а також кожен правитель будує схованку на випадок, якщо владу втратить. Фортеця Масада – якраз та схованка, на випадок втрати влади. Побудована на висоті 450 метрів на одній з гір Юдейської пустелі, оточена з усіх боків прямовисними скелями, фортеця свого часу була практично неприступною. Лише з боку Мертвого моря нагору веде вузька, так звана «зміїна стежка». Цією стежкою можна піднятися до фортеці і нині.