Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Вина Румунії

 

Велика програма висадження лози в 1960-х роках призвела в Румунії до перетворення величезних ділянок орних земель у виноградники, тому до кінця 1990-х понад 250000 гектарів під лозою зробили Румунію п'ятим за величиною виробником вина в Європі. Мішанина мов, графічних прийомів і винних стилів вірно відображає сьогоднішній стан справ у румунській виноробній промисловості.

45 визначних пам’яток та цікавих місць Румунії, які варто відвідати

Запланувавши самостійну подорож до Румунії, ознайомтеся з нижченаведеним переліком визначних пам’яток та цікавих місць цієї країни. Це допоможе вам краще зрозуміти де побувати та що подивитися в Румунії, спланувати маршрут та виділити цікаві обєкти екскурсії. Список памяток складений в довільному порядку та не відображує місце тієї чи іншої памятки в рейтингу. Для аналізу рейтинговості дивіться, будь-ласка, розділ «Найбільше цікавить» в правій частині сайту.

Правила дорожнього руху Румунії

Якщо ви запланували подорож по Румунії на власному чи орендованому автомобілі, то знання правил дорожнього руху та правил користування дорогами допоможе вам відвідати заплановані цікаві місця та пам’ятки Румунії без зайвого спілкування з місцевими поліцаями. Тож прочитайте та збережіть цю інформацію, аби тратити гроші на екскурсії та відпочинок у Румунії, а не на сплату штрафів.