Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Угорські традиційні алкогольні напої

 

Якщо ви є тонким поціновувачем «зеленого змія» і не знаєте, як задовольнити свою пристрасть, подорожуючи Угорщиною, то прочитавши нижчевикладену інформацію, точно не розгубитеся в супермаркеті чи ресторані та зможете насолодитися Угорщиною і з цього боку. Крім того, пляшка чогось кріпенького є непоганим сувеніром для рідних та близьких будь-якого мандрівника….

Угорські вина

«Нектар», що отримується з токайського винограду, згадується в державному гімні Угорщини. Історія угорського виноробства бере свій початок з давніх давен, а токайські вина в XІV столітті вже користувалися широкою популярністю і постачалися навіть до французького двору. У двадцяти районах країни виноробство – головне заняття населення. Сприятливий клімат з помірно континентальним ухилом, з жарким літом і порівняно теплою зимою дозволяє вирощувати непоганий урожай винограду.

Найцікавіші страви угорської кухні

Якщо ви здійснюєте подорож Угорщиною, обов’язково зайдіть до традиційного угорського ресторану та скуштуйте страви угорської кухні – вам сподобаються ці пряні та ситні, щедро приправлені паприкою, перцем, цибулею, часником та зеленню наїдки. Найпопулярнішою стравою угорської кухні є, звичайно, гуляш – щось середнє між супом і другою стравою з м'ясом, овочами і паприкою. А після знаменитих угорських десертів – тортів Естергазі та Добош, прилитих пляшкою-другою Токайського, відчуєте себе неабиякими угорськими панами…

Пам’ятки та цікаві місця Угорщини, які варто побачити

Запланувавши самостійну подорож до Угорщини, ознайомтеся з нижченаведеним переліком визначних пам’яток та цікавих місць цієї країни. Це допоможе вам краще зрозуміти де побувати та що подивитися в Угорщині, спланувати маршрут та виділити цікаві обєкти екскурсії. Список памяток складений в довільному порядку та не відображує місце тієї чи іншої памятки в рейтингу. Для аналізу рейтинговості дивіться, будь-ласка, розділ «Найбільше цікавить» в правій частині сайту.

Правила дорожнього руху Угорщини

Якщо ви запланували подорож по Угорщині на власному чи орендованому автомобілі, то знання правил дорожнього руху та правил користування дорогами допоможе вам відвідати заплановані цікаві місця та пам’ятки Угорщини без зайвого спілкування з місцевими поліцаями. Тож прочитайте та збережіть цю інформацію, аби тратити гроші на екскурсії та відпочинок в Угорщині, а не на сплату штрафів.