Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Найцікавіші страви чеської кухні

Подорожуючи Чехією, ви неодмінно завітаєте до місцевих ресторанів, аби пізнати цю країну з її кулінарного боку. Вам, для ознайомлення з пропозицією закладу, подадуть два документи: jídelniček (їдельничек), тобто меню з наїдками, та pitníček (питничек) – меню з напоями. Замовивши кухлик чеського točené pivo (розливне пиво) чи келих чеського вина, наведена нижче інформація дозволить вам сформувати замовлення та насолодитися стравами чеської кухні. А рецепти найпопулярніших чеських страв дозволять наблизити Чехію, якщо ви ще туди не доїхали, а вже зголодніли!

Чеські вина

 

Якщо чеське пиво завоювало неабияку популярність, то чеські вина перебувають дещо в тіні свого знаменитого напою-земляка. Проте, виноробство у Чехії, за переказами, існує з ХІ століття, а на початку XVII століття, коли виноробство у Чехіїі перебувало у розквіті, площа виноградників сягала 35000 гектарів. Нині під виноградарство у Чехії задіяно близько 20000 гектарів, здебільшого у Моравії.

Правила дорожнього руху Чехії

Якщо ви запланували подорож Чехією на власному чи орендованому автомобілі, то знання правил дорожнього руху та правил користування дорогами Чехії допоможе вам відвідати заплановані цікаві місця та пам’ятки Чехії без зайвого спілкування з місцевими поліцаями. Тож прочитайте та збережіть цю інформацію, аби тратити гроші на екскурсії та відпочинок в Чехії, а не на сплату штрафів.