Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Румунії. Мунтенія. Замок Пелішор

Castelul Pelişor

Якщо Пелеш був літньою резиденцією короля, то Пелішор, або «маленький Пелеш» - літньою резиденцією племінника короля та спадкоємця трону. Крім цього Пелішор став, ніби, полем для художньої реалізації принцеси, а потім королеви Марії, котра створила ескізи для декорування ряду приміщень палацу. Тож, якщо бажаєш, щоб вийшло добре – зроби Сам! Марія настільки любила своє творіння, що останні свої дні провела у декорованій за її проектом «Золотій спальні».

Пам'ятки Румунії. Бухарест. Палац Парламенту Румунії

Palatul Parlamentului

Ця будівля є результатом зусиль більш ніж 20 000 чоловік, котрі працювали 24 години в три зміни на добу, протягом 7 років, а в пікові періоди, крім того, до будівельних робіт залучали 12000 солдатів. В результаті був побудований будинок площею 365000 м², котрий займає 1 місце в Книзі рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля для цивільного використання та третє місце в світі за об’ємом; це найважчий і найдорожчий будинок у світі.

Пам'ятки Румунії. Трансильванія. Церква-фортеця у Б’єртані

 

Історія міста Б’єртан – це органічна частина історії всієї Трансильванії - історичної області в центрі території Румунії, відокремленої від більшості інших регіонів країни потужною «підковою» Карпатських гір. Ця область здавна має змішане за національним складом населення, серед якого значна частка належить угорцям-секлерам і деяка частина (за останні десятиліття значно скорочена) - німцям.

Пам'ятки Румунії. Трансильванія, Брашов. Чорна Церква

Biserica Neagra

Здійснюючи подорож Трансильванією, потратьте трохи часу щоб відвідати цю визначну пам’ятку міста Брашова, адже це найбільша релігійна будівля в готичному стилі Південно-Східної Європи. Екскурсія цією архітектурною цікавинкою відкриє ще одну сторінку з багатющої історії Трансильванії та збагатить ваші знання про Румунію.

Пам'ятки Румунії. Трансильванія. Замок Корвінів

 

Castelul Corvinilor

У 2010 році журналісти популярного туристичного сайту Lonely Planet поставили цю фортецю на друге місце в списку найстрашніших споруд у світі. Також ця фортеця щільно пов'язана з легендами про Дракулу і щороку в цьому таємничому замку проводиться святкування Хелоуїну.

Пам'ятки Румунії. Буковина. Монастир Сучевиця

Sucevita Monastery

У буремні роки кінця XVI століття, повні невизначеності та загроз, цей монастир був побудований як справжня обитель-фортеця з масивними стінами і міцними захисними вежами. Призначений стати господарською усипальницею, прекрасний монастир Сучевиця є родинним гербом родини Мовіле, сім'ї молдавських бояр, котра дала країні одного митрополита і ряд господарів.