Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Болгарії. Благоєвград. Мельник. Кашинський водоспад

Кашинския водопад

Кашинський водоспад є найбільшою і найкрасивішою природною пам'яткою в Піринських горах. Серед місцевого населення він відомий також під назвою "Скоко" із-за карколомного стрибка (з болгарської - "скок" означає "стрибок"), який здійснюють його води після проходу галявинки над Гарвановою скелею. Висота водоспаду складає близько двадцяти метрів. Шум падаючої води чутний здалеку, а його води розбризкуються в дрібну білу млу і зволожують все навколо.

Кашинці вірять, що якщо дихати біля водоспаду вологим повітрям, в якому перемішалися аромати герані, материнки і чебрецю, то це допоможе хворим забути про муки і страждання, втомленим дасть сили і енергію та підніме настрій засмученим. Вода у водоспаді дуже холодна. Річка не придатна для купання. Але незважаючи на це, щоліта знаходяться сміливці, які вирішують освіжитися в чистій і прозорій воді Кашинського водоспаду і сховатися від літньої спеки.

Гарванова скеля - це чудове природне творіння заввишки більше 100 метрів. Її потужний гребінь як древній велетень нависає над ущелиною, в якому протікає річка. Якщо дивитися знизу, перебуваючи біля основи, дух захоплює від величної стихії, яка накидала кам'яні блоки в химерні форми. Кожен відвідувач завмирає перед природою-скульптором, що зробила цей божественний феномен.

Водоспад знаходиться в двох кілометрах від села Кашина. Дістатися до нього можна з села маршрутом, позначеним знаками. До Гарванової скелі можна дістатися після того як вдасться дістатися до водоспаду, стежка йде нагору, звідки і відкривається чудовий вид на скелю.Маршрут призначений тільки для піших прогулянок і не підходить для автомобілів. Пішки це займе не більше 30-40 хв.

Координати села Кашина: 41.54695, 23.468602.

Для планування подорожі громадським транспортом скористайтеся, будь-ласка, інформацією зі сторінкиhttp://www.bgrazpisanie.com/bg/разписание. Доїдете до Мельника, а далі язик доведе.

 

 

Софія, Болгарія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Болгарії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.