Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Шопінг в Празі

Торгівельні центри Праги

Жодна поїздка до іншої країни не буде повноцінною без шопінгу. Шопінг в Празі порадує любителів цієї справи величезним асортиментом цікавих та потрібних речей на будь-який смак та гаманець. В магазинах та торгових центрах присутні як міжнародні торгові марки, так і суто чеські, а богемські скло та порцеляна здатні прискорити серцебиття кожної пані та панянки!

Прага. Метроном

Metronom

Тут невблаганний і розмірений плин часу відчуваєш усім єством. Спостерігаєш безповоротність кожної миті, котру відміряє стрілка метронома. А внизу шумить та проживає життя одне з найпрекрасніших європейських міст, спостерігаючи за котрим з гори та слухаючи монотонне клацання Метронома, продумаєш не одну думку про Вічне!

Прага. Зоопарк

Zoo Praha

Цей зоопарк один з найбільших у Європі. На його території для тварин майже повністю відтворені екосистеми їх середовищ існування, тому відвідувачі зоопарку мають змогу спостерігати за тваринами у природній обстановці, а не в клітках. Крім того, багато тварин вільно гуляють доріжками парку між відвідувачами.

Прага. Крижикові фонтани

Křižíkova fontána

Коли його збудували, це було справжнім дивом техніки та технологій. Подивитися на цей фонтан приїжджали цілі процесії, а кожне увімкнення відбувалося з такою кількістю народу, ніби на великдень у церкві. Минуло більше 100 років, а фонтан і досі працює та збирає щодня безліч поціновувачів світло-водно-музичних вистав.

Прага. Бобслейна дорога

Bobová dráha

Рейково-бобслейна траса довжиною 800 метрів, з декількома петлями на маршруті, залишить незабутні враження і значно підніме рівень адреналіну в крові. Це абсолютно безпечний вид розваг, опанувати котрий зможуть навіть діти 8 років. Дітям молодше 8 років також дозволено катання по дорозі, але тільки в супроводі дорослого.

Останні додані пам'ятки