Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Болгарії. Відін. Белоградчик. Печера Магура

Пещера Магура

Магура - одна з найбільших печер в Болгарії, протяжність її розкритих галерей становить 2500 метрів. Також це одна з найбільш відвідуваних печер в країні. Вона складається з однієї головної і трьох бічних галерей. Печера має багато утворень різних форм і розмірів: сталактити, сталагміти, печерні перлини, "печерне молоко".

Печера знаходиться в північно-західній Болгарії, в 17 кілометрах від міста Белоградчик у вапнякових Рабішських пагорбах на висоті 461 метр над рівнем моря. До всіх принад печери, особливо вражає своєю красою і значними розмірами "Големият сталактон" - 20 метрів заввишки і діаметром підстави 4 метри, а "Падналият бор" є найбільшим сталагмітом у болгарських печерах, довжиною понад 11 метрів з діаметром біля основи 6 метрів. За геологічними дослідженнями, формування печери Магура почалося приблизно 15 млн років тому. 

В одному із залів печери були виявлені доісторичні картини, вирізані в скелі і пофарбовані лайном кажанів. Зображення показують танці жінок, танці та мисливські вправи чоловіків, переодягнених чоловіків, великий набір тварин, зірок, інструментів, рослин. Картини датуються різними епохами - неоліту, енеоліту, ранньої бронзи. У печері виявлено унікальний сонячний календар на 366 днів, датований кінцем енеоліту та бронзовим віком, котрий має досить точні записи.

Координати печери: 43.726948, 22.584288.

Для планування подорожі громадським транспортом скористайтеся, будь-ласка, інформацією зі сторінки http://www.bgrazpisanie.com/bg/разписание.

Розклад роботи:

·         щодня з 10.00 – 17.00.

Відвідування тільки у складі груп, котрі входять кожну годину, остання група входить в печеру о 17.00.

Ціна квитків: дорослі - 10 левів (€5,00), пенсіонери та учні -  8 левів (€4,00).

 

 

Софія, Болгарія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Болгарії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.