Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Бровари. Картинг-центр «Термінал»

Картинг з'явився завдяки американським військовим льотчикам через кілька років після Другої світової війни. Військові розважалися гонками на візках для підвозу повітряних бомб. А колишній льотчик Арт Інглс, який після війни працював механіком у майстерні гоночних автомобілів, трансформував цю розвагу в картинг. Він розробив простенький автомобільчик і так його і назвав - візок (англійською сart).

Картинг - це корисне захоплення, воно концентрує увагу, пам'ять, збільшує швидкість реакції. Після картингу значно підвищується впевненість керування автомобілем на міських вулицях. Картинг надає унікальну можливість відчути себе за кермом справжнього гоночного боліда, залишаючись гранично демократичним видом розваги, однаково доступним для дорослих і дітей. Саме тому картинг можна назвати сімейним видом спорту. Люди приходять на картодроми, щоб отримати заряд енергії та повеселитися від душі.

В картинг-центрі «Термінал» є дві дворівневі траси загальною довжиною 830 м. Одночасно в гонці на кожній трасі можуть брати участь до 15 авто. Траси обладнано новітньою системою хронометражу, яка надає детальну інформацію по кожному заїзду – час, швидкість, найшвидше коло, найбільша швидкість.

Траса «Монако» протяжністю 420 метрів. Конфігурація траси має три швидкісних ділянки - це дві прямих і проїзд через тунель. На кожній дільниці можна розвинути швидкість до 70 км/год. Круті заїзди і спуски з мосту не залишать байдужим нікого.

Траса «Сузука» з двома мостами загальною протяжністю 410 метрів. Один міст дворівневий, інший - однорівневий. Також, багато крутих віражів. Ширина траси в найширшому місці 8 метрів. «Сузука» відмінно підходить для відпрацювання чіткої траєкторії поворотів.

Нові суперсучасні карти Sodi (Франція) з двигунами Honda GX 200, 6,5 кінських сил з каталізаторами, гідравлічні гальма і посилена рама. Здатність розвивати швидкість до 70 км/год. Регульовані сидіння (для людей зростом від 150 до 200 см). Обтічники із захистом для поглинання сили удару.

У центрі картодрому обладнаний піт-стоп з баром.

 

вул. Київська, 316, Бровари, Київська обл. Координати: 50.526548, 30.793742. Найближча станція метро Лісова.

Розклад роботи.

·         пн-пт: 11.00 – 00.00

·         сб, нд, святкові дні: 10.00 – 00.00

Ціни квитків (1 заїзд, 12 хвилин пн-пт; 10 хвилин сб, нд, святкові дні)

·         пн-пт: дорослий 140,00 грн, дитячий (зріст від 130 до 150 см) 120,00 грн.

·         сб, нд, святкові дні: дорослий, дитячий 140,00 грн.

 

Київ, Бровари, Україна, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Київській області, поїздки, подорожі, тури Україною.