Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Гірськолижні комплекси Києва та Київської області

 

Випадає перший сніг….

…. і любителі гірських лиж починають активно ці лижі гострити….

…. аби бути готовими до катання, а хто не знає де можна покататися на лижах в Києві та Київській області, після прочитання нажченаведеної інформації буде знати.

Пропонуємо вашій увазі огляд гірськолижних комплексів Києва та Київської області.

Протасів Яр

Розташований в унікальній місцевості, практично в центрі столиці України. «Протасів Яр» працює як гірськолижний комплекс з 1998 року, та є базою олімпійської підготовки збірних України з гірськолижного спорту та сноубордингу, місцем проведення всеукраїнських та міжнародних змагань з гірськолижного спорту та сноубордингу.

На сьогоднішній день на території комплексу «Протасів Яр» функціонують 4 траси різних рівнів складності:

·         275м із перепадом висот 60м – для початківців (гірськолижників та сноубордистів);

·         комбінована траса довжиною близько 500м із перепадом висот 60-80м – для тих, хто удосконалює навички катання на гірських лижах і сноуборді;

·         320м з перепадом висот 80м (сертифікована Міжнародною федерацією гірськолижного спорту (FIS)) – для спортсменів і досвідчених любителів;

·         150-метрова навчальна траса для дитячих навчальних програм.

На трасах працюють снігові гармати, тому у мороз сніг є завжди. Траси впорядковані ратраками та освітлені. Тому у комплексі є нічне катання.

На території комплексу функціонують 2 бугельні витяги – одномісний витяг для траси довжиною 275 метрів і двомісний витяг для траси підвищеної складності довжиною 320 метрів.

Працює прокат гірськолижного спорядження та інструктори для навчання.

Розклад роботи залежить від дня тижня, тому уточнюйте на сайті.

Ціни на послуги витягів також залежать від часу доби та дня тижня, і стартують з 10 грн за підйом до обіду в будній день. Тому ціни також уточнюйте на офіційному сайті.

http://gora.com.ua/

вул. Протасів Яр, 23-а, Київ. Координати: 50.424485, 30.498875 

 

Вишгора

Комплекс пропонує дві траси для лижників, одну для сноубордистів і трасу сноутюбінгу, котрі обслуговують два витяги. На території комплексу діє прокат спорядження та працюють інструктори.

Траси комплексу впорядковані ратраком, працюють снігові гармати, тому в мороз сніг присутній завжди. Траси освітлені, є нічне катання.

Розклад роботи:

·         понеділок: 16.00 – 22.00;

·         вівторок – неділя: 10.00 – 22.00;

·         нічне катання: 23.00 – 04.00.

Вартість підйому стартує від 30 грн та залежить від викупленого часу катання. Діти зростом до 120 см – безкоштовно. Студенти та пенсіонери в будні з 10.00 до 12.00 – безкоштовно.

http://www.vishgora.com.ua/

вулиця Ватутіна 102, Вишгород, Київська область. Координати: 50.602816, 30.487626. Громадським транспортом можна доїхати від метро Героїв Дніпра (маршрут 397), або від площі Тараса Шевченка (маршрут 398).

В тему. Де покататися на лижах у Карпатах:

Гірськолижні курорти та комплекси Івано-Франківської області

Гірськолижні курорти та комплекси Закарпаття

Гірськолижні курорти та комплекси Львівської області

Гірськолижні курорти та комплекси Чернівецької області