Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Києва. Парк «Україна в мініатюрі»

Тут  можна відчути принади кожного куточка нашої землі за дві години, можна охопити поглядом всі її найцікавіші місця, побувати одночасно у Київі, Львові, Харкові і Кам’янці-Подільському, втиснути в об’єктив фотоапарату декілька мостів, церков та замків одночасно…. не вірите? Тоді завітайте до парку «Україна в мініатюрі», що знаходиться в самому центрі Києва, у мальовничому місці на березі Дніпра, на острові  Гідропарк.

В парку «Україна в мініатюрі» ви відкриєте для себе всю Україну: побачите незабутні палаци Криму, гори та замки Західної України, фортеці Поділля і пам’ятки  Одеси, а також всі історичні місця Києва. Макети виготовлені в масштабі 1:33.

На виготовлення всіх 60 макетів пішло майже десять років і кожного року колекція постійно поповнюється новими спорудами та будівлями. Над цим працює колектив з 15 високопрофесійних фахівців. Всі макети виготовленні з сучасного синтетичного матеріалу стійкого до  погодних умов.

У міні містечку є свій міні Хрещатик з Майданом Незалежності, а міні Дніпро перетинає п’ять головних мостів : Московський, Пішохідний, Патона, Метро та Південний. У парках та скверах міні Києва розташувались пам’ятники найбільш відомих діячів культури, політики та мистецтва України, а в аеропорту "Бориспіль" приземлились  літаки з різних куточків світу. На цей час населення міні України становить більше 700 мешканців та зростає з кожним днем.

За час існування парку багато гостей завітало до парку помилуватися красотами Києва та всієї України. Парк став улюбленим місцем відпочинку киян та гостей столиці. а також місцем весільних фото-прогулянок молодят. Молоді подружжя за деякий час можуть побувати у всіх історичних куточках України. Також у парку можна проводити весільні обряди.

Парк «Україна в мініатюрі» став культурно-освітнім центром Києва. Тисячі школярів та дітей дошкільного віку провели тут свій перший урок «Моя країна», де вперше ознайомилися з історією та культурою українського народу.

Київ, станція метро Гідропарк. Координати: 50.44861, 30.579398

Розклад роботи:

·         будні: 10:00 -19:00 (влітку), 10:00 -17:00 (взимку)

·         вихідні і свята:  10:00 – 20:00 (влітку)

Ціни квитків.

·         дорослі  25.00 грн.

·         школярі і студенти: 10.00 грн.

·         діти до 6 років, пенсіонери, діти-інваліди, ліквідатори аварії на ЧАЕС - вхід безкоштовний.

·         екскурсія з екскурсоводом: 70.00 грн

 

Київ, Україна, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Київській області, поїздки, подорожі, тури Україною.