Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Kia Telluride

Найбільший на сьогоднішній день кросовер компанії Kia Motors є співплатформенним, але більшим братом моделі Hyundai Palisade. При цьому Telluride виділяється на тлі Палісаду дещо більшим кузовом з нотками брутальності в дизайні екстер'єру і оформленні інтер'єру, а також більш місткими салоном і багажним відділенням. Однак, досить прикро, що серійна версія кросоверного флагмана Кіа виявилася не такою яскравою, оригінальною і стильною, як прототип Kia Telluride Concept, показаний в 2016 року, також в Детройті. Нічого не поробиш, концептуальні автомобілі часто виявляються набагато цікавішими серійних версій.

Kia Soul 3 покоління 2019 року

 

Kia Soul третього покоління переїхав на нову модульну платформу К2 і навіть збільшився в розмірах у порівнянні з попередником. Збільшення нехай і не величезні – розміри колісної бази збільшилися на 30 мм, а загальна габаритна довжина кузова на 56 мм, але новий Соул став виглядати більш солідно, посадка в салон стала комфортнішою, за рахунок збільшення розміру дверних прорізів, а двері багажного відділення зросли не тільки в довжину, але і в ширину, забезпечуючи більш легкий і зручний доступ до багажника.

Kia ProCeed 2 покоління 2019 року

 

Ця модель стала першим корейським автомобілем зі стильним кузовом shooting brake. Зазначимо, що універсали Kia ProCeed та Kia Ceed Sportswagon співплатформенні брати, але далеко не близнюки. Нова 5-дверка від Kia зі стильним кузовом «shooting brake» відрізняється від 5-дверного універсала з традиційною формою кузова не тільки купеподібним дахом, що спирається на сильно завалені назад передні стійки і ще сильніше завалені вперед задні стійки, але і практично повною відсутністю загальних навісних деталей. Уніфіковані у моделей лише капот і передні крила, а інші елементи оригінальні.

Kia Ceed SW 3-го покоління 2018 року

 

Хороша новина від Kia для автомандрівників. На світ з’явилося 3-тє покоління універсалів Kia Ceed SW (sportswagon). Як і годиться, автомобіль став довшим, ширшим та місткішим за попередника! Машинка підросла, набрала трішки ваги та солідності. Тож у подорож на новому Kia Ceed SW можна буде взяти більше усіляких зручностей та чути в дорозі менше нарікань від дружини, що щось важливе не влізло в авто!

Kia Ceed 2018 – третє покоління хетчбека

Хетчбек Kia Ceed 3-го покоління не чекаючи Geneva International Motor Show, де новинка відзначиться світовою прем'єрою, представлений офіційно 15 лютого 2018 року. «Третій» хетчбек Kia Ceed при зміні поколінь отримав не тільки спрощене ім'я (два попередніх покоління називалися Kia cee'd), але і позбувся трьохдверних версій. Однак універсал Кіа Сід зберігся у виробничій програмі корейської компанії і буде показаний в Женеві. Kia Ceed – автомобіль, створений в Європі і для Європи. До речі, Kia Ceed і кросовер Kia Sportage забезпечують корейській компанії на європейському ринку понад 32% продажів!

Kia Stonic

Оригінальне ім'я Stonic нового компактного SUV європейського B-класу від Kia Motors утворене шляхом злиття двох слів – Speedy і Tonic. Тож новинка є моторною машинкою з тонізуючим ефектом. Тонізуючий ефект новинки Kia Stonic проявляється у купі  варіантів індивідуалізації зовнішнього вигляду та оформлення інтер'єру паркетника. Покупцям пропонуються  різні варіанти забарвлення кузова, окремі кольори для забарвлення даху, стійок і корпусів дзеркал заднього виду, величезний вибір легкосплавних колісних дисків. У салоні також є можливість вибору колірної гами оздоблювальних матеріалів і декоративних вставок, які вторять за кольором зовнішньому декору.