Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Skoda Karoq

 

Чеський кросовер Skoda Karoq зовні практично точна копія іспанського кросовера SEAT Ateca, з трохи іншим оформленням передньої і задньої частини кузова в стилі Skoda Kodiaq. Обидві моделі, до речі, є родичами Volkswagen Tiguan 2 покоління (усі базуються на модульній платформі MQB). Звичайно, чеські дизайнери постаралися нагородити новинку максимально оригінальними деталями кузова, щоб додати зовнішності Karoq фамільної схожості з іншими моделями Skoda і видимими відмінностями від іспанського двоюрідного брата.

Skoda Octavia RS 2017 року

Нові ліфтбек Skoda Octavia RS і універсал Skoda Octavia Combi RS пережили плановий рестайлінг в повній відповідності зі стратегією оновлення всього сімейства Шкода Октавія. Тож слідом за звичайними версіями Octavia з новим обличчям (Skoda Octavia A7 2017 року), чеський виробник представив і оновлені версії RS з чотирма гострокутними фарами. Офіційний світовий першопоказ Skoda Octavia RS запланований на весну 2017 року у швейцарській Женеві на Geneva International Motor Show.

Skoda Octavia A7 2017 року

 

Модель автомобіля, на якому автотуристи всього світу накатали не одну сотню тисяч кілометрів, отримала чергове оновлення зовнішності і внутрішності, які додали автомобілю ще більше туристичних переваг. А дизайнерські елементи, котрі отримані від флагманської моделі та великого кросовера, зробили Skoda Octavia 2017 року дещо соліднішою, ніби молодого пана вдягнули у фрак!

Skoda Kodiaq

 

Динамічний силует, стрімкі боковини і навіть хижий передок з двоповерховими фарами, що майже в незмінному вигляді перейшли з концепту Vision S, дозволять автомобілю виглядати модно та сучасно! А практичні рішення для туристів, на які багатий Kodiaq: парасольки в передніх дверях, кишеньки для телефонів на боковинах крісел, гачки для сумок, 30 (!) ніш для дріб'язку і захист кромок дверей, що виїжджають під час відкривання - просто автотуристична мрія якась!