Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Skoda Kamiq

Незважаючи на те, що Шкода Камік пропонується виключно з переднім приводом, чеська марка позиціонує новинку як автомобіль для молодих людей, які ведуть активний спосіб життя, і не уявляють своє дозвілля без подорожей. Однак найголовніше для потенційних покупців Skoda Kamiq (маркетологи компанії Skoda спеціально вивчили переваги клієнтів) – не наявність повного приводу у автомобіля, а сучасна та стильна зовнішність, а також висока ефективність авто. Під ефективністю, напевно, маються на увазі прийнятна ціна та невисока вартість утримання машини.

Skoda Karoq

 

Чеський кросовер Skoda Karoq зовні практично точна копія іспанського кросовера SEAT Ateca, з трохи іншим оформленням передньої і задньої частини кузова в стилі Skoda Kodiaq. Обидві моделі, до речі, є родичами Volkswagen Tiguan 2 покоління (усі базуються на модульній платформі MQB). Звичайно, чеські дизайнери постаралися нагородити новинку максимально оригінальними деталями кузова, щоб додати зовнішності Karoq фамільної схожості з іншими моделями Skoda і видимими відмінностями від іспанського двоюрідного брата.

Skoda Octavia RS 2017 року

Нові ліфтбек Skoda Octavia RS і універсал Skoda Octavia Combi RS пережили плановий рестайлінг в повній відповідності зі стратегією оновлення всього сімейства Шкода Октавія. Тож слідом за звичайними версіями Octavia з новим обличчям (Skoda Octavia A7 2017 року), чеський виробник представив і оновлені версії RS з чотирма гострокутними фарами. Офіційний світовий першопоказ Skoda Octavia RS запланований на весну 2017 року у швейцарській Женеві на Geneva International Motor Show.

Skoda Octavia A7 2017 року

 

Модель автомобіля, на якому автотуристи всього світу накатали не одну сотню тисяч кілометрів, отримала чергове оновлення зовнішності і внутрішності, які додали автомобілю ще більше туристичних переваг. А дизайнерські елементи, котрі отримані від флагманської моделі та великого кросовера, зробили Skoda Octavia 2017 року дещо соліднішою, ніби молодого пана вдягнули у фрак!

Skoda Kodiaq

 

Динамічний силует, стрімкі боковини і навіть хижий передок з двоповерховими фарами, що майже в незмінному вигляді перейшли з концепту Vision S, дозволять автомобілю виглядати модно та сучасно! А практичні рішення для туристів, на які багатий Kodiaq: парасольки в передніх дверях, кишеньки для телефонів на боковинах крісел, гачки для сумок, 30 (!) ніш для дріб'язку і захист кромок дверей, що виїжджають під час відкривання - просто автотуристична мрія якась!