Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Subaru Legacy 7 покоління 2019 року

 

Зовнішній вигляд Субару Легасі 7 покоління є еволюцією зовнішності минулого покоління моделі і, чесно сказати, нічим особливим не вражає. Однак новинка виглядає досить свіжою, стильною і моментально ідентифікується, саме як модель марки Subaru. При цьому дизайнери, які створювали зовнішність автомобіля, керувалися філософією "Dynamic&Solid". Тож завдяки їх старанням новий седан Legacy виглядає динамічно, навіть в статичному положенні.

Subaru Forester 5 покоління, 2018 року

Змінивши покоління, японський кросовер Subaru Forester, з 2018 модельного року перебрався на платформу Subaru Global Platform і отримав більші розміри колісної бази, просторіший салон та місткіший багажник, а також сучасний дизайн екстер'єру кузова, стильний салон з масою просунутого обладнання, стандартно встановлену систему допомоги водієві EyeSight, модернізований 2,5-літровий бензиновий двигун SUBARU BOXER в компанії з варіатором Lineatronic і, звичайно, фірмову систему повного приводу Subaru Symmetrical All-Wheel Drive. З таким набором будь-яка подорож буде здійсненою!

Subaru Ascent

 

Відтепер прихильники подорожей на Субару матимуть вибір: або взяти з собою більше майна або взяти в дорогу більше друзів…… Новинка Subaru кросовер Ascent – найбільший автомобіль за всю історію японської компанії, і за задумом творців здатний на рівних конкурувати з такими яскравими і популярними однокласниками, як Ford Explorer, Mazda CX-9, Toyota Highlander і Volkswagen Atlas. Великий 8-місний кросовер Субару Аскент став спадкоємцем моделі Tribeca і одночасно флагманом японського бренду Subaru.

Subaru XV 2017 року

 

Нове покоління XV від японської Субару є тією золотою серединою для автомандрівника, яка і потужна і містка і невелика, як для міста, та ще й кросовер, хоча, мабуть, правильніше кросхетчбек. Тож, якщо на це авто причепити на дах багажний бокс – можна узяти в дорогу навіть трішки зайвого та прокласти найкоротший маршрут, не сильно переймаючись дорогами – Subaru XV їх подолає!