Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Toyota RAV4 5 покоління 2018 року

Японський компактний кросовер Toyota RAV4 5-го покоління, повністю змінивши імідж, з агресивними, строгими і брутальними акцентами в дизайні, і переїхавши на нову модульну платформу TNGA K, став однією з найбільш очікуваних прем'єр автошоу в Нью-Йорку. Змінивши покоління японський кросовер Toyota RAV4 кардинально змінився зовні. Від спокійного, а місцями навіть похмурого дизайну екстер'єру кузова попередника не залишилося і сліду. Нова генерація демонструє брутальний, строгий, харизматичний і атлетичний дизайн екстер'єру кузова з нотками, запозиченими у кросоверів марок Jeep і Lexus. 

Toyota Camry 2017 року

За останні 15 років це авто є найпопулярнішим седаном США. Та й не лише Америки. В Україні, мабуть, в бізнес класі також. Отож, у січні цього року на Детройтському автосалоні відбувся першопоказ нового, уже 8 покоління легендарного седану Toyota Camry. Автомобіль вийшов харизматичний, агресивний, динамічний та спортивний, а революційний інтер'єр з оригінальною архітектурою передньої панелі і центральної консолі, присмачений наявністю маси надсучасного обладнання та систем безпеки (тільки подушок безпеки 10 штук) взагалі спонукають їхати на Camry якомога далі та якомога швидше…..

Toyota C-HR

Все більшій кількості автовиробників не дає спокою успіх Nissan Juke, тож кожен більш-менш просунутий автоконцерн вводить до своєї модельної лінійки компактний кросовер молодіжного типу – цікавий та життєрадісний. Чи, напевне, у молоді з’явилися невеликі грошенята і виробники звернули свою увагу і на цю категорію споживачів – молодих, активних та небагатих.

Toyota Highlander 2017 модельного року

 

Минуло три роки з виходу у світ Toyota Highlander 3-го покоління, і прийшов час дещо автомобіль підправити, та внести в нього накопичені за три роки покращення. Тож автомобіль оновився не глобально, а місцями і часом. Продажі оновленого «Горянина» в Америці вже стартували, невдовзі його можна буде придбати і в Україні.