Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Renault Clio 5 покоління 2019 року

 

Компактний хетчбек Renault Clio – справжній бестселер європейського ринку. Рено Кліо 4 покоління з моменту виходу на ринок у 2012 році рік від року тільки збільшував кількість продажів. За підсумками минулого 2018 року європейці придбали понад 450000 примірників французького хетчбека, краще в Європі продається лише Volkswagen Golf. Тож, нове покоління Renault Clio має бути, принаймні, не гіршим за попередника, а згідно з запевненнями компанії Рено, новинка революційна і обіцяє купу приємних сюрпризів.

Renault Logan-Sandero – 2017

З різницею в кілька днів румунська Dacia і французька Renault представили оновлені варіанти популярних бюджетних моделей сімейств Logan-Sandero. Відвідувачі Paris Motor Show 2016 року отримали змогу познайомитися з рестайлінг-версіями седана Logan і універсала Logan MCV, п'ятидверними хетчбеками Sandero і Sandero Stepway з логотипом Dacia, призначеними для європейського ринку. Однойменні моделі Renault для України, Туреччини, Африки та Близького Сходу, розкриті поки заочно в мережі.

Renault Koleos-2

Формат цього кросовера найкраще пристосований для автотуризму. Не занадто великий для петляння вуличками стародавніх міст, але місткий для того, аби в подорожі не відчувати нестачі чогось для відповідного моменту. Досить високий, аби проїхати пересічною місцевістю, але не обтяжений зайвими приводами, хоча за додаткову платню можна обтяжити і доїхати куди завгодно.

Renault Kadjar

 

Цей автомобіль одночасно виглядає витонченим та «накачаним», як Шварценеггер у смокінгу. Спортивний і чуттєвий, молодіжний і солідний. А для мандрівників, так взагалі – авто на усі випадки життя.  Renault Kadjar буде органічно виглядати як на вуличках європейських міст, так і у горах чи пустелі. Авто згодиться як для коротенької мандрівки до сусіднього села, так і для довгої кількатисячкілометрової подорожі, в якій вас особливо порадує його економічність.