Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Volvo V60 Cross Country 2019 року

 

Автомандрівники, які з нетерпінням чекали цієї події, можуть видихнути. 25 вересня 2018 року, в переддень світової прем'єри на авто шоу в Парижі, шведська Volvo офіційно представила похашляхову модифікацію Cross Country універсала Volvo V60. Новинка має значний дорожній просвіт у 210 мм, стандартний повний привід та пластиковий захисний костюм по нижньому периметру кузова. Тепер, до початку продажів весною 2019 року, необхідно владнати фінансові питання, назбирати 53000 євро і в дорогу!

Volvo S60 3 покоління 2018 року

 

Нова 4-дверка з індексом S60  виглядає найгарнішим та найгармонійнішим автомобілем серед усіх моделей сучасної лінійки Volvo Cars. Завдяки, по-перше, супер стильній і сучасній зовнішності, по-друге, чудовому якісному інтер'єру з купою найпросунутішого обладнання, по-третє, відмінній технічній начинці. Крім цього, в арсеналі нового седана яскрава і харизматична передня частина кузова зі світлодіодними фарами головного світла «молот Тора», акуратною фальшрадіаторною решіткою і спортивним бампером.

Volvo V60 2-го покоління 2018 року

Створюючи нове покоління універсала Вольво V60 дизайнери шведського виробника погналися не за двома, а відразу за трьома зайцями. По-перше, «шістдесятка» має бути схожою на старшого брата – універсал Volvo V90. По-друге, авто повинне також демонструвати спорідненість з новим кросовером Volvo XC60 2017 року. По-третє, мати власний оригінальний образ. Дизайнери із задачею справилися, тож невдовзі автомандрівники отримають ще одну причину збиратися в дорогу….

Volvo XC60 2017 року

 

Новий Volvo XC60 за запевненнями шеф-дизайнера шведської компанії Томаса Інгенлата – це ідеальне поєднання стильного, з атлетичним складом кузова, вишуканого інтер'єру з продуманою до дрібниць архітектурою, гарними і якісними матеріалами оздоблення і, звичайно, найсучаснішими технологіями, що застосовуються в техніці кросовера, системах безпеки та комфорту.

Volvo V90 Cross Country 2017 року

З часу свого дебюту два десятиліття тому модифікація автомобілів Volvo Cross Country стала зразком справжнього всюдихода, який гарантовано доставить вас в потрібний пункт, незважаючи на погоду та стан дороги. Для тих мандрівників, хто не любить великі джипи, але любить подорожувати бездоріжжям, цей автомобіль є справжньою знахідкою! Якщо маєте гроші на його купівлю, звичайно.