Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Peugeot 208, 2-го покоління 2019 року

Peugeot 208 другого покоління базується на платформі CMP/e-CMP, що дозволила знизити споряджену масу кузова новинки в середньому на 30 кг у порівнянні з першим поколінням Пежо 208, а також поліпшити аеродинамічні характеристики компактного автомобіля, підвищити кліматичний і вібраційний комфорт салону, зменшити тертя в приводі. При цьому нова генерація компакта Peugeot хизується сучасним і стильним дизайном зовнішності, виконаним в стилістиці старшої моделі Peugeot 508 2 покоління 2018 року, і високоергономічним салоном, який отримав нову версію інтерфейсу i-Cockpit з віртуальною панеллю приладів, присмаченою 3D-ефектами.

Peugeot 508 2 покоління 2018 року

Змінивши покоління (дебют першого Peugeot 508 відбувся восени 2010 року), французька модель європейського D-класу приміряла новий «візок», отримала потужні турбовані бензинові та турбодизельні двигуни (пізніше з'явиться гібридна версія), а також високоергономічний салон «i-Cockpit» практично повністю уніфікований з салоном кросовера Peugeot 5008 другої генерації. При цьому, крім агресивної передньої частини кузова і шикарної корми з компактним уступом кришки багажника, немов у фастбека, новий седан хизується стрімким і динамічним профілем з сильним нахилом передньої і задньої стійок куполоподібного даху, компактним боковим склінням і безрамковими бічними дверима, як у 4-дверних купе.

Peugeot Rifter

Популярний «каблучок» Peugeot Partner випускається компанією з 1996 року і встиг відзначитися двома поколіннями – Partner I і Partner II. Проте, Partner III, Peugeot вирішила назвати Rifter. Тож зустрічаймо Ріфтер – одного з трійці моделей PSA. Два інші – співплатформенні близнюки Citroen Berlingo 3 покоління 2018 року і Opel Combo 5 покоління 2018 року. В наявності ідентичні розміри кузова з двома варіантами колісної бази і загальної довжини, практично єдиний дизайн екстер'єру кузова за винятком оформлення лицьової частини машин, практичний салон, здатний прийняти 5-7 чоловік, вражаючі вантажні здатності багажного відділення і, звичайно, купа найсучаснішого обладнання.

Peugeot 301 2017 року

В грудні 2016 року оновлений Peugeot 301  став на конвеєр PSA Vigo plant (завод Peugeot Citroën в іспанському місті Віго) і навесні нинішнього року з'явиться в салонах дилерів. Революційних змін в оформленні кузова і салону оновленого Peugeot 301 не сталося, як втім і в техніці компактного седана економ-класу. Новинка отримала трохи підкориговану зовнішність, нову мультимедійну систему і камеру заднього виду, а також новітню автоматичну 6-ти ступінчасту коробку передач, яка прийшла на зміну старому 4-и ступінчастому «автомату».

Peugeot 5008 другої генерації

 

Цей автомобіль зацікавить автомандрівників, які полюбляють з’їжджати з асфальту, але без зайвого екстриму. Друга генерація Peugeot 5008 перетворилася з мінівена на семимісний кроссовер, але тільки з переднім приводом – такий собі мінівен у кузові універсал. На початку жовтня на Паризькому автосалоні новинку можна буде оглянути та помацати.