Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

BMW X7

Нова модель BMW X7 стала позашляховим флагманом баварського виробника, здатним скласти конкуренцію Range Rover і Mercedes-Benz GLS. Світова прем'єра новинки відбулася в рамках листопадового авто шоу в Лос-Анджелесі. Про те, як приблизно буде виглядати серійний позашляховик BMW X7, можна було дізнатися, уважно ознайомившись з прототипом моделі – BMW X7 iPerformance concept, який показали навесні 2018 року в рамках Женевського автосалону. Товарний BMW X7 (G07) виглядає не так екстравагантно, як концепт, але вельми і вельми ... серійна версія моделі, звичайно, втратила чимало концептуальних деталей, отримавши традиційні дзеркала заднього виду і ручки дверей, менш завужені фари головного світла і габаритні ліхтарі.

BMW 3-Series (G20) 7 покоління 2018 року

 

Новий БМВ 3-серії G20 став першою моделлю німецької компанії BMW AG, що отримала інтерактивний голосовий помічник (хмарна платформа Microsoft Azure), істотно збільшився в розмірах у порівнянні з попередником BMW 3-Series (F30), обзавівся більш яскравою і спортивною зовнішністю, а також більш якісним і комфортним салоном. Першим в сімействі BMW 3-Series представлений чотиридверний седан BMW 3-Series, за ним підуть універсал BMW 3-Series Touring, BMW 3-Series Gran Turismo і, зрозуміло, ультимативний BMW M3.

BMW X5 4-го покоління 2018 року

Змінивши покоління, німецький кросовер БМВ Х5 не тільки помітно збільшився в розмірах у порівнянні з попередником, який має заводський індекс F15, але став ще більше візуально схожий на молодших братів: спереду нова генерація X5 практично точна копія паркетника BMW Х3 3-го покоління, хіба що ніздрі фальшрадіатроної решітки і повітрозабірники в бампері у Х5 дещо більші. А ззаду X5 разюче схожий на купеподібний кросовер BMW X4 2 покоління. Сімейна схожість з молодшими моделями, до речі, не псує враження від стильного образу великого німецького позашляховика і новий BMW X5 виглядає супер стильно і солідно!

BMW 8-Series Coupe

 

Серійна версія BMW 8-Series Coupe зовні практично в точності повторює шикарний BMW 8-Series Concept, показаний роком раніше. Автомобіль, що готовий стати на конвеєр, зберіг загальну дизайнерську концепцію, але при цьому отримав трохи ширші фари головного світла (звичайно повністю світлодіодні) і менш великі ніздрі фальшрадіаторної решітки, місця вишуканих дзеркал заднього виду зайняли традиційні дзеркала з великими корпусами, а передній бампер виглядає не таким страхітливим як у прототипу.

BMW X4 2 покоління

Гарна новина від BMW для мандрівників заключається в тому, що новинка баварців – BMW X4 2-го покоління значно додав у розмірах, що дозволить з одного боку зекономити на понтах та не купувати Х6, а з іншого, розмістити більше пожитків для комфортної подорожі в Х4, в який їх тепер влазить майже стільки, як у значно більший та дорожчий Х6. А додаткова приємність від нового Х4 заключається в зменшеній на 15-50 кг в порівнянні з попереднім поколінням вазі та зниженому коефіцієнту аеродинамічного спротиву, що напряму впливає на витрату палива у подорожі.

BMW X2

Для тих автомандрівників, котрі люблять подорожувати виключно на BMW, цією новинкою баварська компанія закриває останню нішу у своїй лінійці Sports Activity Coupe. Відтепер пропозиція у цій лінійці «від» і «до», від Х2, до Х6, який свого часу і започаткував новий клас авто – купе-кросовер. Проте... на відміну від більш великих моделей BMW X4 і BMW X6, що мають яскраво виражені купеподібні кузови, новий BMW X2 виглядає як кросовер з традиційним 5-дверним кузовом, але з більш спортивним, динамічним і азартним профілем, ніж BMW X1, з іншими пропорціями і габаритними розмірами кузова.