Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Renault Kadjar

 

Цей автомобіль одночасно виглядає витонченим та «накачаним», як Шварценеггер у смокінгу. Спортивний і чуттєвий, молодіжний і солідний. А для мандрівників, так взагалі – авто на усі випадки життя.  Renault Kadjar буде органічно виглядати як на вуличках європейських міст, так і у горах чи пустелі. Авто згодиться як для коротенької мандрівки до сусіднього села, так і для довгої кількатисячкілометрової подорожі, в якій вас особливо порадує його економічність.

З виходом на ринок Renault Kadjar, Renault в Україні розширює гаму автомобілів. Новий кроссовер від Renault має значні габарити для свого класу – 4,45 м у довжину, 1,84 м у ширину, 1,60 м у висоту. Проте плавні лінії кузова ніби пом’якшують його габарити, тож автомобіль має легкий та елегантний вигляд, котрий увиразнюється новим для Renault характерним малюнком денних ходових вогнів та задніми ліхтарями з 3D ефектом, котрі створюють відчуття глибини.

Kadjar оснащується трьома типами сучасних двигунів,  динамічні характеристики яких поєднуються з паливною економічністю та низьким рівнем викидів СО2. Покупцям пропонуються один бензиновий та два дизельних двигуни: бензиновий двигун 1,2 л з турбонаддувом, 130 к.с. (витрата палива у змішаному циклі – 5,7 л/100км); дизельний двигун 1,5 л, 110 к.с. (витрата палива в змішаному циклі – 3,8 л/100км); дизельний двигун 1,6 літрів, 130 к.с. (витрата палива в змішаному циклі – 4,8 л/100км). Останнім двигуном комплектуються автомобілі з механічною коробкою передач і повним приводом.

Салон автомобіля з приємними на дотик матеріалами оздоблення, досить просторий і зручний не тільки для водія і переднього пасажира, а й для пасажирів ззаду. Наповнені піною подвійної щільності, сидіння пропонують як помітний комфорт, так і міцну підтримку. На другому ряді сидінь навіть висока людина почуватиметься комфортно. Мультимедійна система R-Link, можливість змінювати колір 7-дюймового сенсорного дисплея, а також колір і дизайн панелі приладів; стильний, зручний та інформативний бортовий комп’ютер; вишукана і елегантна нова ключ-карта додають машині яскравості та наповненості.

Kadjar універсальний, функціональний і практичний: об’єм багажника – один з найкращих у сегменті – 527 л. Ширина багажника – 1,5 м, а висота від підлоги до стелі – 0,9 м. Є куди впхнути туристичне барахло. Багажник Renault Kadjar є великим та водночас модульним. Він може бути розділений на два або три відсіки. Це дозволяє надійно зберігати та захищати дрібні предмети. Кожна дрібниця, що потрібна в дорозі, в цьому автомобілі знайде собі місце – по салону розкидані купа всіляких ничок, загальною місткістю 30 літрів. За бажання в автомобілі можна навіть комфортно переночувати. Сидіння переднього пасажира може відкидатися вперед, створюючи рівну підлогу аж до панелі приладів та надаючи вам довжину завантаження до 2,5 м!