Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Skoda Octavia A7 2017 року

 

Модель автомобіля, на якому автотуристи всього світу накатали не одну сотню тисяч кілометрів, отримала чергове оновлення зовнішності і внутрішності, які додали автомобілю ще більше туристичних переваг. А дизайнерські елементи, котрі отримані від флагманської моделі та великого кросовера, зробили Skoda Octavia 2017 року дещо соліднішою, ніби молодого пана вдягнули у фрак!

Форма нової Skoda Octavia стала більш стрімкою, особливо завдяки новій формі бамперів, у передній частині котра виглядає більш потужною та широкою. Здвоєні фари створюють враження подвійного погляду і виглядають ніби створеними з кришталю. В якості опції доступні виключно світлодіодні (full-LED) фари, крім цього, протитуманні фари також оновилися.

Простір всередині нової Skoda Octavia залишається одним з лідируючих в класі, особливо, що стосується розміру та форми багажника. Довжина салону версій ліфтбек і універсал становить 1772 мм. Об'єм багажного відділення складає 568 у ліфтбека і 588 літрів в універсала, а зі складеними спинками задніх сидінь зростає до 1558 і 1718 літрів відповідно. В якості опції доступний електропривід дверей багажника універсала Octavia Combi.

В ході оновлення Skoda Octavia A7 отримала нові інформаційно-розважальні системи. Аудіосистема Bolero, а також навігаційні системи Amundsen і Columbus тепер управляються за допомогою ємнісних дисплеїв з дизайном, що імітує скляне покриття, які відгукуються на легкий дотик. Топова навігаційна система Columbus оснащується повнорозмірним 9,2-дюймовим дисплеєм і точкою доступу WLAN, а також може бути обладнана модулем для SIM-карт, що підтримує стандарт LTE для надшвидкого підключення до Інтернету.

Skoda Octavia вийшла на новий рівень з точки зору систем допомоги водієві - тепер для неї доступні технології, традиційно присутні в моделях більш високого класу. Так, вдосконалена система допомоги при паркуванні. Завдяки задньому радару, детектор сліпих зон Blind Spot Detection і система попередження про рух ззаду Rear Traffic Alert забезпечують безпечне перелаштування, а також допомагають при виїзді зі стоянки заднім ходом. Камера заднього виду з омивачем показує найближче оточення автомобіля на моніторі.

У числі нових опцій – кермо з підігрівом, тримачі для ємностей, що полегшують відкручування кришок пластикових пляшок, а в універсалах - ліхтарик в багажнику.

Лінійка двигунів оновленої Octavia залишилася незмінною. На вибір будуть пропонуватися версії 1,4 TSI (150 к.с.), 1,8 TSI (180 к.с.) і 1,6 MPI (110 к.с.). Універсал Octavia Combi також можна буде замовити з дизельним двигуном 2,0 TDI потужністю 150 к.с. Для турбованних двигунів на вибір доступні трансмісії DSG-6 і DSG-7, а також шестиступінчаста МКПП. Версія з атмосферним двигуном MPI може оснащуватися п'ятиступінчастою МКПП або шестиступінчастою АКП. Дизельний двигун 2,0 TDI, доступний тільки для універсала ŠKODA Octavia Combi, буде пропонуватися з роботизованою трансмісією DSG. Універсал в версії 1,8 TSI можна буде замовити з повним приводом.

Оновлена лінійка колісних дисків від 16-ти до 18-ти дюймів, котрі виконані в різних варіантах дизайну.

В Україні оновлена Skoda Octavia з’явиться у продажу в березні 2017 року.