Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

AeroMobil 3.0

 

Автомобілі, в тому вигляді, який нам звичний, схоже, виходять на фінішну пряму свого життєвого циклу. Невдовзі автомандрівникові знадобляться двоє «прав» - автомобільні та літаківські, адже у 2017 році розпочнеться ера літаючих автомобілів. Саме в цьому році словацька компанія AeroMobil планує розпочати серійний випуск свого дітища – літаючого автомобіля AeroMobil 3.0.

 

AeroMobil побудований за традиційною для легкомоторних літаків і спорткарів технологією з використанням просторової сталевої рами із закріпленими на ній панелями з композитних матеріалів. Зокрема з композитів виготовлені крила, двомісний кузов, він же фюзеляж та елементи шасі. Для руху дорогами крила складаються, при цьому довжина машини становить 6000 мм, ширина - 2240 мм, тобто вона цілком вписується  у стандарти Євросоюзу для габаритів легкових автомобілів. Якщо крила розкласти, то «автолітуну» щоб злетіти знадобиться всього 300 метрів шосе або навіть ґрунтової дороги.

Машина оснащена чотирициліндровим оппозитним двигуном Rotax 192 потужністю 100 к.с., який працює на 95-му бензині. Середня витрата палива в режимі автомобіля становить 8 літрів на сто кілометрів пробігу, на повному баку можна проїхати 875 км. Максимальна швидкість на колесах – 160 км/год. Максимальна швидкість в повітрі - 200 км/год, витрата палива - 15 літрів на сто кілометрів польоту, а максимальна дальність - 700 км. AeroMobil оснащується навігаційною системою, автопілотом і подвійною системою безпеки, яка в разі виникнення аварійної ситуації автоматично відкриє парашут.

 

Вартість AeroMobil 3.0 передбачається на рівні 200 000 євро. І поки є час – вчимося літати!