Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Спортивний центр «Relax park» у місті Пец під Снєжкою

Якщо після чи перед підкоренням найвищої вершини Чехії, гори Снєжка, є трішки вільного часу – проведіть його у спортивному центрі «Relax park», котрий розташований у місті Пец під Снєжкою, і, насамперед, розрахований на сімейний відпочинок. Тут можна непогано збагатити кров адреналіном на бобслейній або на канатній трасі, а якщо подолаєте усі 22 перепони канатного парку – підйом на Снєжку здасться легкою прогулянкою.

Бобслейна дорога парку має довжину 900 метрів та на деяких ділянках розташована на висоті 8 метрів над землею, автосанки розвивають швидкість до 40 км/год.

Найсміливіші можуть перетнути ущелину на канатному тросі або ж продемонструвати свою вправність у «Мавпячому парку». Мотузковий парк складається з 22 послідовних канатних бар'єрів. Вхід у мотузковий парк мають тільки діти вище 140 см та дорослі. Для менших дітей є окрема ділянка, де маршрути простіші. Обов'язкове оснащення включає страхувальну систему з карабінами безпеки і шківом, шолом і рукавички.

Для маленьких стрибунців є надувні замки і батути в парку Лемурія. Тут встановлені чотири адреналінові гірки з нержавіючої сталі, кожна довжиною близько 55 метрів, котрі іноді перетворюються в труби для проїзду під землею. Одна з гірок не випадково носить назву «Пекельна», адже тут присутня ділянка з 12-метровим вільним падінням. Тому мужність  дітям не завадить!

Розваги для дітей доповнює стіна для скелелазіння і стрільба з лука. Крім того, кожен з маленьких відвідувачів може розраховувати на винагороду за мужність і майстерність.

Pec pod Snezkou 303. Координати: 50.698787, 15.736382

Розклад роботи уточнюйте на сайті у розділі Provozní doba.

Ціни квитків залежать від виду та кількості розваг, тому також уточнюйте на сайті.

 

Схожі розважальні центри неподалік:

Богемія. Бобслейно-канатний парк у місті Гаррахов

Богемія. Бобслейно-канатний парк у місті Шпіндлерув Млин