Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Чехії. Музей Шкода авто

Muzeum Škoda auto.

Колекція цього музею, що розмістився на площі 1800 м², налічує близько 340 автомобілів, мотоциклів, велосипедів та цілий ряд інших експонатів, які ілюструють становлення та розвиток компанії Шкода, а також її досягнення в автоспорті. Відвідування музею – це ніби подорож у часі від витоків чеського автомобілебудування до сучасності.

Музей Шкода авто

Експозиція музею поділена на три зони. Перша - «Еволюція», де відвідувачам демонструють розвиток марки Шкода. Друга зона - «Традиції», розповідає про те, чим пишається марка: моделі різних епох представлені в порівнянні і відображають ідентичність Škoda, а лімузини, легкові автомобілі та боліди демонструють виняткову різноманітність. І третя зона - «Точність», в якій можна простежити історичний розвиток бренду. Тут демонструються фільми, фото, документи й ілюстрації, які розповідають про Škoda.

Музей Skoda

Основа сучасної колекції музею почала формуватися з другої половини 60-х років ХХ століття, коли в одному з приміщень заводу Шкода у Млада-Болеславі було виставлено два мотоцикли L&K, шість автомобілів L&K, пожежний і гоночний автомобіль.

Музей Skoda

Перед початком всієї експозиції, представлений стенд з масштабними моделями автомобілів L&K, так тоді називалася Škoda, початку минулого століття. Все зроблено на найвищому рівні, аж до найдрібніших деталей. Деякі моделі можна навіть придбати. Крім цього, у холі музею знаходиться вітрина з нагородами автомобілів Шкода, отриманих на різних виставках і на різних змаганнях. Також для відвідування доступні виробничі цехи, де, власне, виготовляють автомобілі, але потрапити туди можливо тільки організованою групою у супроводі гіда.

Vaclava Klementa 294, 293 60 Mlada Boleslav. Координати: 50.418783, 14.913367

Розклад роботи:

·         щодня: 9.00 – 17.00;

·         31 грудня: 9.00 – 14.00;

·         24-26 грудня, 1 січня – зачинено.

Вартість квитків:

·         дорослі: самостійно – 70 крон (€2,50), в складі екскурсії – 130 крон (€5,00), в складі екскурсії з відвідуванням виробництва – 200 крон (€7,00);

·         діти (до 15 років), студенти (до 26 років), пенсіонери (від 65 років): самостійно – 35 крон (€1,50),  в складі екскурсії – 65 крон (€2,50), в складі екскурсії з відвідуванням виробництва – 100 крон (€4,00).