Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Чехії. Бобслейно-канатний парк у місті Шпіндлерув Млин

Bobová dráha&MonkeyPark

Бобслейна дорога в центрі курорту Шпіндлерув Млин, після появи у 1997 році, входить до трійки кращих подібних трас у світі. На відвідувачів чекає 1400 метрів крутих віражів, 22 повороти, 5 трамплінів і 3 тунелі. А поряд розташований найбільший канатний парк Чехіїі, розміщений у лісистій місцевості поміж соснами на висоті 2-8 метрів.

Любителі швидкої їзди оцінять можливість розгону до 65 км/год. Діти старше восьми років можуть кататися без супроводу дорослих, оскільки сталева траса відповідає всім вимогам безпеки. Вдень перед гонщиками відкриваються вражаючі пейзажі Крконошськіх гір, а з настанням вечора тут включається освітлення і можна файно поганяти в романтичній обстановці. Тим паче, що їздять тут як одномісні, так і двомісні роликові боби з нержавіючої сталі.

Оскільки швидкість бобу регулюється бобслеїстом за допомогою спеціального важеля, вибрати найоптимальнішу для себе швидкість не важко. Вся траса побудована відповідно до правил техніки безпеки,та сертифікована відповідно до правил ЄС, а також TÜV.

«MonkeyPark Шпіндлерув Млин» знаходиться недалеко від початку бобслейної траси. Найдовша мотузкова траса парку має довжину 432 метри (середньої складності), маршрут середньої довжини складає 356 метрів (середньої складності), а найкоротший шлях – 296 метрів (легкий). Найдовша траса мотузкового парку має 32 перешкоди.

Špindlerův Mlýn. Координати:  50.730477, 15.604892

Розклад роботи уточнюйте на сайті в розділі provozní doba.

Вартість квитків на 1 спуск бобслейною дорогою:

·         дорослі – 100 крон (€4,00);

·         діти, зростом до 140 сантиметрів – 70 крон (€2,50);

·         діти, зростом до 100 сантиметрів – 50 крон (€2,00);

·         при більшій кількості спусків діють знижки.

Вартість квитків для відвідування мотузяного парку:

·         дорослі – 450 крон (€17,00);

·         діти до 15 років – 300 крон (€11,00).

 

Схожі розважальні центри неподалік:

Богемія. Бобслейно-канатний парк у місті Гаррахов

Богемія. Спортивний центр «Relax park» у місті Пец під Снєжкою