Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Бургенланд. Каменеломня у містечку Санкт-Маргаретен

Römersteinbruch St. Margarethen

Ця каменоломня є найстарішою в Європі. Ще в 2000 років тому вапняк з цього кар'єра використовували для будівництва римського міста Carnuntum, а з ХVІ сторіччя каменеломня досягає державного значення. З цього часу кар'єр належить гілці родини Естергазі. Піщаник, що тут видобувається, використовувався серед іншого і для будівництва віденського кафедрального собору Святого Стефана, а також для найважливіших споруд на вулиці Рінгштрассе у Відні. З 2001 р. каменеломня Санкт-Маргаретен внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У 1959 р. тут було проведено перший європейський симпозіум скульпторів. Численні скульптури з каменю, виготовлені умільцями з усього світу за останні кілька десятиліть, створюють унікальні оформлення території навколо каменоломні.

Пам'ятки Австрії. Бургенланд. Фортеця Форхтенштейн

Burg Forchtenstein

У фортеці зберігаються унікальні скарби княжої сім'ї, і вона є популярним місцем для екскурсій безпосередньо перед брамою Відня. Після зведення в горах прикордонної фортеці в період близько 1300 р. вона служила "Бастіоном Заходу" під час Турецьких воєн. З початку ХVІІ століття і до сьогоднішніх днів у володіннях династії Естергазі фортеця Форхтенштейн виконує роль свого роду "сховища" для найважливіших зібрань сім'ї.

Пам'ятки Австрії. Бургенланд. Палац Естергазі в Айзенштадті

       

           Schloss Esterházy

        Він є одним з найкрасивіших палаців в стилі бароко в Австрії, являє собою унікальне свідчення блискучого життя сім'ї Естергазі. Сьогодні палац, як і раніше, є центром культурного життя і регулярно влаштовує різні урочистості та заходи.