Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

BMW 5-series, 2017 модельного року

13 жовтня відбудеться прем’єра наступного покоління седана BMW 5-series, а на онлайн-форумі Germancarforum вже опублікували перші студійні фотографії нового автомобіля. Дизайн нової «п'ятірки» виконають в стилістиці флагманської моделі 7-series останнього покоління. Крім того, новинка запозичить ряд стилістичних елементів у концептуального купе Gran Lusso, розробленого в 2013 році спільно з ательє Pininfarina.

 

Новий BMW 5-series побудують на модульній платформі CLAR, котра також лежить в основі «сьомої серії». У конструкції седана буде широко використаний алюміній і композитні матеріали, завдяки чому модель стане легшою попередника приблизно на 80 кілограмів.

У салоні седана практично всі деталі також нагадують аналогічні на BMW 7-ї серії – від панелі приладів і центральної консолі до блоку мультимедіа і повітропроводів. Авто отримає нові кермо, селектор трансмісії і джойстик системи iDrive.

Лінійка двигунів нової BMW 5-ї серії буде включати дволітрові чотирициліндрові та трилітрові шестициліндрові бензинові і дизельні агрегати. Крім цього, на версії M550d встановлять рядну дизельну «шістку», а на версії 550i – бензиновий турбо-V8. У гібридній модифікації дволітровий чотирициліндровий бензиновий агрегат буде працювати в парі з електромотором. А найпотужнішою «п'ятіркою» за традицією буде версія BMW M5, мотор якої буде видавати понад 600 к.с. Причому, вперше на цій модифікації опційно буде можливим повний привід. Однак на відміну від інших BMW 5-ї серії, нову M5 покажуть не 13 жовтня, а в 2017 році. 

До списку додаткового обладнання увійдуть системи автоматичного термінового гальмування і утримання автомобіля на займаній смузі руху, а також функція Remote 3D View, що забезпечує можливість дистанційного спостереження за машиною за допомогою смартфона.