Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Lamborghini Avendator S 2017 року

Подорожувати на цьому автомобілі дорогами загального користування з можливісню розкрити усі його можливості вийде тільки німецькими автобанами, з необмеженою швидкістю руху. Офіційна прем’єра авта відбулася у Детройті на початку цього року. В Штатах ця красуня коштує від 422 000 долларів. Нова Lamborghini Avendator S з 740-сильним мотором, повнокерованим шасі (вперше на серійних Lamborghini), більш агресивною зовнішністю з новим аеродинамічним обвісом, а також поліпшеним інтер'єром – дорога цяця.

Крім повнокерованого шасі, нове купе Aventador S отримало новий режим налаштування Ego (дозволяє індивідуалізувати налаштування роботи мотора, трансмісії, підвіски і рульового управління) на додаток до знайомих Strada, Sport і Corsa.

Актуатори системи повнокерованого шасі Lamborghini Rear-wheel Steering працюють синхронно з рульовим механізмом Lamborghini Dynamic Steering, що відповідає за управління передніми колесами. Забезпечує точну взаємодію електроніка з процесором Lamborghini Dinamica Veicolo Attiva. Наявність штучного інтелекту і підрулюючих задніх коліс дозволяють змінювати налаштування роботи системи стабілізації і повного приводу, забезпечуючи передачу більшого крутного моменту до задніх коліс під час інтенсивного розгону. Повнокероване шасі дозволяє забезпечити кращий контроль над потужним суперкаром за будь-яких режимів руху.

Зовні новий Lamborghini Aventador S відрізняється від дореформених братів наявністю повністю іншого, оригінального аеродинамічного обвісу. Змінені спліттер, антикрило і дифузор не тільки додали агресивності італійському спорт-кару, а й поліпшили аеродинамічні характеристики кузова. При цьому нове заднє антикрило забезпечує на 50% більшу силу притискання, ніж у нинішнього Авентадора. Також варто відзначити, що нова модель отримала більш потужні і виразні задні колісні арки в стилі легендарної моделі Lamborghini Countach.

Салон нового дводверного купе отримав модернізовану цифрову панель приладів, мультимедійна система відтепер підтримує Apple CarPlay, оздоблення стало більш акуратним і якісним. В якості опції пропонуються телеметрична система і панелі Carbon Skin для декоративного оздоблення.

Новий Lamborghini Aventador отримає індекс LP 740-4, де 740 це потужність мотора в кінських силах, а 4 - повний привід. Отже, авто має атмосферний 6,5-літровий V12 (740 к.с. 690 Нм), що працює в парі з 7-ступінчастим роботом ISR. Завдяки застосуванню в конструкції кузова карбону і алюмінію споряджена маса авто становить всього 1575 кг, так що на кожну конячку припадає лише близько 2,13 кг. Динаміка розгону від 0 до 100 км/год - 2,9 сек, максимальна швидкість 350 км/год. Стандартно встановлюються вуглецевокерамічні гальма (передні диски - 400 мм, задні - 380 мм), здатні забезпечити зупинку зі швидкості в 100 км/год на відстані всього 31 метр. Підвіска повністю незалежна з адаптивними магнітореологічними амортизаторами, шини Pirelli P Zero.

 

Цікавих та змістовних подорожей!