Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Хорватії. Замок та історичний музей Істрії в Пулі

Povijesni i pomorski muzej Istre

У цьому замку з чотирма бастіонами розташований Історичний музей Істрії. Замок був споруджений венеціанцями в XIV ст. на руїнах римського Капітолію в центрі міста. Зі стін, які з'єднують ці чотири вежі, можна спостерігати величну панораму міста. Поблизу лежать руїни театру II століття.

Музей був заснований 31 грудня 1955 року, як Музей Революції. Історичний музей Істрії - державна установа. В даний час тут зберігається частина національної та світової культурної спадщини, з часів середньовіччя до сучасності. У музеї організовуються постійні і пересувні виставки. Музей утворює єдине ціле з декількома відділами: Відділ з історії міста, Відділ середньовічної та Істрійської історії, Відділ новітньої Істрійської історії. Тут знаходяться: культурно -історична виставка міського життя, колекція старих листівок і фотографій, колекція економічного розвитку, культурно -історична колекція побуту провінції, колекція медалей, орденів, дипломів, плакатів, печаток і гербів, повсякденної та парадної форми матросів і офіцерів австро- угорського військового флоту, колекція фільмів та відео- записів, колекція мемуарів і звукового запису, колекція важливих персон і нещодавно відновлена колекція старих карт. В багатющому фонді (понад 40.000 музейних експонатів), особливо цінними є колекція старих листівок, карт і колекція зброї, військової форми і устаткування з історії мореплавання.

Gradinski uspon 6, Pula, Hrvatska. Координати: 44.870257, 13.844946

Розклад роботи :

Жостень - травень: 09.00 - 17.00

Червень - вересень: 09.00 - 20.00

Ціни квитків.

Дорослі - 20 kn (€2,5)

Групи і студенти : 10 kn (€1,25)

Діти: 5 kn (€0,5)

 

Істрія, Хорватія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Хорватії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.