Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Прага. Національна галерея. Шварценберзький палац

 

Schwarzenberský palác

У цій виразній будівлі часів раннього ренесансу, фасад якої багато прикрашений декоративною технікою сграффіто, розмістилася постійна експозиція чеської Національної галереї. У приміщеннях палацу відвідувачі побачать унікальні твори чеського образотворчого мистецтва часів ренесансу, бароко і маньєризму.

Прага. Національна галерея. Штернберзький палац

Šternberský Palác

Штернберзький палац належить до найзначніших будівель світської архітектури високого бароко в Чехії. Сьогодні будівля перебуває у віданні Національної галереї, яка розмістила тут свою колекцію. На декількох поверхах палацу виставлені найкращі твори галереї, від мистецтва стародавньої Греції та Риму до кінця епохи бароко.

Прага. Музей іграшкових залізниць

Království železnic

Це дитяча мрія, втілена в реальність. Унікальні моделі чеських земель в масштабі 1:1000, сотні метрів мініатюрних залізниць, автодоріг та трамвайних колій, по котрим снують туди-сюди поїзди, автомобілі, трамваї. І все це між копіями реальних будинків, замків та природних ландшафтів зі зміною дня та ночі!. Тут не тільки дитяче, тут доросле серце буде радісно тьохкати.

Прага. Національна галерея. Палац Кінських

Palác Kinských

У 1843 році в цьому палаці народилася Берта Зуттнер-Кінскі, котра першою в світі отримала Нобелівську премію миру. 25 лютого 1948 року, виступом Клемента Готвальда з балкону палацу, почався переворот у Чехословаччині, котрий затвердив у країні владу комуністів на наступних 50 років. Крім цих, будівля палацу Кінських на Староміській площі була свідком багатьох історичних подій, а нині тут розташована резиденція Національної галереї в Празі.

Празький град. Лобковицький палац

Lobkowiczký palác

Лобковицький палац у Празькому Граді є одним з найбільш значущих культурних об'єктів Чехії та єдиною приватною будівлею в комплексі Празького Граду, внесеною до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Протягом століть, палац був свідком багатьох з найбільш важливих історичних подій Богемії, а нині є демонстраційною залою для відомої мистецької колекції, та концертною залою для щоденного Полуденного Класичного концерту.

Празький Град. Картинна галерея

Obrazárna

В Картинній галереї Празького Граду демонструються картини знаменитої колекції імператора Рудольфа II. Тут можна побачити унікальні картини роботи Тиціана, Аахена і Рубенса. Постійна експозиція Картинної галереї Празького Граду знайомить відвідувачів з чудовою колекцією більше ста прем'єр-картин, які були ретельно відібрані з 4000, що знаходяться у володінні Празького Граду.

Останні додані пам'ятки