Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Празький Град. Картинна галерея

Obrazárna

В Картинній галереї Празького Граду демонструються картини знаменитої колекції імператора Рудольфа II. Тут можна побачити унікальні картини роботи Тиціана, Аахена і Рубенса. Постійна експозиція Картинної галереї Празького Граду знайомить відвідувачів з чудовою колекцією більше ста прем'єр-картин, які були ретельно відібрані з 4000, що знаходяться у володінні Празького Граду.

 

Незважаючи на складну історію країни, внаслідок якої зібрання понесло значні втрати, картини в колекції гідні найзначніших колекцій європейського мистецтва. Коріння галереї сягає кінця ХVІ століття, коли Рудольф II зібрав найбільшу на той час колекцію творів мистецтва. Тільки деякі з картин його знаменитої галереї змогли залишитися в нинішній. Нова колекція, котра почала формуватися з середини ХVІІ століття, включає в себе значні твори італійських, німецьких, нідерландських, фламандських та інших майстрів. Вони, разом з чеськими майстрами епохи бароко, які були придбані в тридцяті роки ХХ століття, завдяки  фонду Масарика, в даний час виставлені в галереї.

Pražský hrad, Praha 1, Česká republika. Станція метро Malostranská лінії А. Координати: 50.090893, 14.40093.

 Розклад роботи.

1 квітня - 31 жовтня – щодня, 9.00 - 17.00;

1 листопада - 31 березня, крім 24.12 – щодня,  9.00 - 16.00.

 

Прага, Чехія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Чехії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.