Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Штирія. Грац. Острів Мурінзель

Murinsel

Острів Murinsel, штучного походження, спроектований американським художником Віто Аккончі з нагоди перемоги Граца в 2003 році в номінації «Культурна столиця Європи». Конструкція, дуже схожа на величезну скляну черепашку – равлика, є плавучою платформою, довжиною 50 метрів і 20 метрів шириною та тримається на плаву, залишаючись на місці за допомогою якоря і пішохідних містків, котрі з'єднують «раковину» з обома берегами річки Мур.

В одній частині раковини - моста, під склом, знаходиться кафе-бар, в іншій, під чистим небом - амфітеатр. Між ними дитячий майданчик у вигляді лабіринтів і канатів.

Передбачалося, що Мурінзель в 2004 році передадуть наступній культурній столиці Європи, але на прохання жителів Граца його вирішено було залишити тут назавжди, як ще одне культурне надбання нової епохи.

Мурінзель може вмістити близько 350 осіб, які можуть тут провести час з дітьми, милуватися прекрасними видами околиць, котрі з цієї споруди виглядають досить цікаво та незвично. У вечірній час підсвічування додає надзвичайне видовище, міст - острів стає оповитий таємничою загадкою.

Міст Мурінзель став новою гордістю міста.

Mariahilferplatz 1, 8020 Graz. Координати: 47.073647, 15.433909