Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Зальцбурзький музей

Salzburgmuseum

Цінні художні об'єкти, естетичні презентації, цікавий зміст і мультимедіальне обладнання утворюють гармонійне ціле цього, оновленого в 2007 році, музею. Зальцбурзький музей є доказом того, що сучасний музей може бути одночасно інформаційним і захоплюючим. За свою діяльність Зальцбурзькому музею було присвоєно Австрійський Музейний приз.

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Палац Хельбрунн і каскад фонтанів

Schloss  Hellbrunn und Wasserspiele

Будучи любителем італійського мистецтва і культури, Маркус Сіттікус доручив архітектору Сантіно Соларі, котрий прославився спорудою Кафедрального собору, побудувати "Villa suburbana" - літню резиденцію, яка не поступалася б ні за якими параметрами в блиску і широті задуму прекрасним південним зразкам.

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Палац і Сад Мірабель

Schloss Mirabell

Князь-архієпископ Вольф Дітріх фон Райтенау в 1606 році побудував палац Альтенау на знак своєї любові до Соломії Альт. Палац виконав своє завдання: п'ятнадцятеро дітей народилися від їхнього союзу, десятеро з яких вижили. Після смерті Вольфа Дітріха палац був перейменований в "Mirabell" його наступником, Маркусом Сіттікусом фон Хоенемс.

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Будинок природи

Hausdernatur

Особливою популярністю у дорослих та дітей користується акваріум, який вважається одним з найкрасивіших у всій Центральній Європі. Більше 40 оглядових басейнів пропонують ознайомитися з чарівним підводним світом. Рифові акули в 10.000 - літровому басейні отримують харч кожен понеділок в 10.30. Милуючись багатством фарб тропічних риб, спостерігаючи зблизька за мешканцями Середземного моря, рибами річки Амазонки або рибами з місцевих водойм, потрапляєш в захоплюючу подорож.

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Абатство Святого Петра

Stift Sankt Peter

До цього в прямовисній скельній стіні гори Менхсберг (гора ченців), в печерах жили ранньохрестиянські відлюдники. Катакомби (Katakomben), які служили їм житлом, збереглися до теперішнього часу. Можна побачити, наскільки важким було життя перших хрестиян. Круті сходи ведуть до печери Максима, яку він разом із 50 учнями видовбав в скельній товщі Менхсберг. Одночасно з келією брати спорудили каплицю, дивом не зруйновану племенами герулів.

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Резиденція архієпископів

Residenz zu Salzburg

Стара резиденція архієпископів Зальцбурга розташована в центрі старої частини міста на Резіденцплац. Парадна резиденція служила зальцбурзьким архієпископам з 1120 р.  Архієпископ Конрад І почав будувати Палац єпископа наприкінці першого конфлікту інвеститури. Перша документальна згадка про Резиденцію датується 1232 роком.