Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Зальцбургенланд

Salzburg означає «соляний замок».

Надзвичайно чарівні гори і озера, величні водоспади, цілющі джерела, потужні фортеці та добре збережена стара архітектура міст - все це можна знайти в землі Зальцбург. Власне, місто Зальцбург оточене Альпами, оповите славою Моцарта і Караяна, місто церков, монастирів і фестивалів мистецтв. Фортеця Хоензальцбург, палац Мірабель, пішохідна вулиця Гетрайдегассе, зберігаючи своє історичне обличчя, давно перетворилися на улюблені місця для мільйона туристів з усього світу.

Місто Зальцбург - а особливо його історичне Старе місто - є одним з райських куточків, які можна знайти в Європі. Визнання Старого міста Зальцбурга "Світовою культурною спадщиною" ЮНЕСКО в 1997 році підтверджує його міжнародне визнання.

Старе місто зі своїм різноманіттям архітектурних стилів є справжньою скарбницею, не в останню чергу, завдяки суворим охоронним заходам. Якщо не поспішаючи пройти численими маленькими провулками (найвідомішими вважаються Гетрайдегассе ("Зерновий провулок"), Юденгассе ("Єврейський провулок"), Гольдгассе ("Золотий провулок"), Кегассе ("Набережний провулок"), а також Лінцергассе ("Лінцевський провулок ") і Штайнгассе (" Кам'яний провулок ")), на обмеженому просторі можна побачити споруди епох Середньовіччя, Романтизму, Ренесансу, Бароко, а також благородні будинки буржуа періоду монархії в стилі класицизму.

Назва Зальцбург історично пов'язана з солеварінням, здавна розвиненим у цьому регіоні, німецькою Salzburg означає «соляної замок». Озера в околицях Зальцбурга є для місцевих жителів і туристів істинним подарунком природи, в них надзвичайно прозора вода.  Безліч центрів зимового спорту Зальбах/Хинтерглем, Цель ам Зее і Капрун.

Заснований в 1920році Зальцбурзький фестиваль, а також Великодній фестиваль і цикл концертів на Трійцю приваблює в Зальцбург тисячі любителів музики з усього світу.