Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Будинок природи

Hausdernatur

Особливою популярністю у дорослих та дітей користується акваріум, який вважається одним з найкрасивіших у всій Центральній Європі. Більше 40 оглядових басейнів пропонують ознайомитися з чарівним підводним світом. Рифові акули в 10.000 - літровому басейні отримують харч кожен понеділок в 10.30. Милуючись багатством фарб тропічних риб, спостерігаючи зблизька за мешканцями Середземного моря, рибами річки Амазонки або рибами з місцевих водойм, потрапляєш в захоплюючу подорож.

У музеї є акваріум, тераріум, планетарій, виставка кристалів, а також можна послухати захоплюючу розповідь про людський організм, побачити нову інтерактивну виставку, присвячену біосфері річки Зальцах.

У зоопарку рептилій граються плазуни і амфібії. 56 зі смаком обладнаних тераріумів демонструють близько 200 видів, в більшості випадків не поширених на нашій смузі, тварин. Поряд з місцевими зміями тут проживають найвідоміші отруйні змії всіх частин світу, водні та сухопутні черепахи, ящірки, гігантські жаби і алігатори з Міссісіпі.

У космічному залі відвідувачів очікують діорама висадки на Місяць в натуральну величину , космічне місто майбутнього, наочні зображення нашої планетної системи і будови Всесвіту, а також космічна капсула Меркурій у натуральну величину, на якій американці в 60-ті роки ХХ століття робили перші польоти в Космос. 

Інші виставкові зали присвячені мінералам, геології, молодіжній біо-лабораторії, європейським ссавцям, світу птахів, тваринному світу льодовикового періоду Америки, Африки, Австралії та Азії, а також, не в останню чергу, людям та їх домашнім тваринам.

Багату експозицію музею постійно додають нові спеціальні виставки. 

Кафе-ресторан на терасі запрошує відпочити в перервах між відвідинами пригод з різних світів.

Museumsplatz 5, Salzburg, Österreich. Координати: 47.801233, 13.039323.

 

Розклад роботи.

Щодня, крім 25 грудня 9.00 – 17.00.

Вхідні квитки.

Дорослі - € 8,00, діти (4 років і старше) - € 5.50.

Сімейні квитки: 1+1 - €12.50, 2+1 - € 20.00, кожна додаткова дитина - €5.00.

Пільговики.

Літні громадяни (60 років і старше, з посвідчення особи) - € 7.50.

Інваліди.

Дорослий - € 6.50, дитячий - € 3.00.

Групи (10 і більше осіб) - € 7,50 з людини

 

 

Зальцбург, Австрія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Австрії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.