Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Зальцбург. Криммльські водоспади

Krimmler Wasserfalle

Величною пам'яткою Національного парку Високий Тауерн є один з найвищих водоспадів Європи – Криммлер.Триступінчаті Криммльські водоспади, що представляють собою бурхливий потік висотою в 380 м знаходяться в околицях села з такою ж назвою, на самому заході землі Зальцбург, на гірській річці Кріммлер-Ахе.

 

Шлях від нижньої до верхньої щаблі водоспаду займає приблизно 1 год 15 хв. Любителі піших походів можуть дійти до початку льодовика Криммлер Кеєс. 

Всі три каскади одночасно можливо побачити тільки з далекої відстані. Найнижчий ярус водоспаду доступний всім мандрівникам. Деяких зусиль потрібно докласти аби піднятися до оглядового майданчику другого ярусу, а ось третій, найвищий підкорюють тільки цілеспрямовані туристи за кілька годин, проходячи мальовничі панорамні майданчики по шляху. Відкритий для відвідувачів з квітня по жовтень.

Відвідування Криммльських водоспадів стимулює стійке функціональне, симптоматичне і імунологічне поліпшення у людей, які страждають від астми. Це клінічне дослідження засноване на тому, що Криммльські Водоспади були оголошені спа-центром ще в 1803 році. Д-р Paul Oberlechner, котрий пізніше став головним лікарем Целль-ам-Зеє, описав водоспади наступним чином: "Водоспади Криммль як засіб від міського життя і чутливості"... Тому що вони перевершують всі ліки під сонцем для нервової слабкості, викликаної міським життям, сидячим способом життя, головним болем, стресом, сумом, міцною кавою, надмірним вживанням ліків, поганим харчуванням, безсонням, суворою дієтою. Ті , хто любить простоту знайдуть тут цікавий експеримент - і будучи з ним не знайомі, повинні відвідати при першій же можливості. Тут ви можете випробувати сильні і слабкі свої сторони, ніжність і потугу , які вам не тільки послужать для полегшення раніше згаданих нервових симптомів, але і виступлять в якості джерела зцілення на випадок, якщо такі проблеми є частково або повністю результатом деякої механічної причини.

 

Відповідальний за ці зміни ефект найдрібніших частинок електрично заряджених води. Вони згенеровані туманом бризок з Криммльських водоспадів, які потрапляють в дихальні шляхи і в легені, в результаті чого відбувається функціональне, симптоматичне та імунологічне поліпшення. Кліматичний курорт на каскаді водоспадів Криммль забезпечує новий ніжний і природний терапевтичний варіант для ранніх стадій алергії та бронхіальної астми.

 

Krimmler Wasserfälle 47 5743 Krimml, Österreich. Координати: 47.211116, 12.168413.

Можна доїхати залізницею з вокзалу в Цель-ам-Зеє на Bahnhofplatz 1, 5700 ZellamSee, Österreich.

Детальніше - http://www.pinzgauer-lokalbahn.at/index.php/fahrplan-preise

 

Ціни

Дорослий – 3 євро, дитячий (6-15 років) – 1 євро

 

 

Зальцбург, Австрія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Австрії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.