Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Каринтія

ЇЇ називають «Австрійською Рів'єрою».

Це незліченна кількість гір і долин, більше тисячі мальовничих озер, берегами яких розсипані маленькі курортні містечка з готелями, пляжами і повною туристичною інфраструктурою. А старовинні замки, палаци і церкви доповнюють ідилічну природу цієї землі. 

Різноманітність і нові враження гарантує вже сам ландшафт Каринтії, розташованої між найвищою вершиною Австрії - Гросглокнер (3.798 метрів) в Альпах і горами Караванкен на півдні провінції.

Озера Каринтії найтепліші в Австрії, влітку прогріваються до 26-28 °C, вода в озерах офіційно визнана питною. Вода - дзеркало душі Каринтії. Великі озера для купання є основною силою тяжіння для гостей цієї землі. Ці озера були відзначені за чудову якість їхньої води європейською премією з екології "Tourism for Tomorrow Award". Слід зазначити, що не тільки великі озера є візитною карткою Каринтії. Озера середніх розмірів і зовсім маленькі озерця, заховані від сторонніх очей, - це особливий подарунок природи, що дає невичерпні можливості. Каринтія також славиться своїми гарячі джерелами, котрі володіють прекрасним оздоровчим ефектом.

Найпівденніший регіон Австрії - Каринтія - одна з найрізноманітніших за своїми природно-кліматичними умовам провінція країни. Каринтія за рахунок свого вигідного географічного положення на південній частині австрійських Альп в Альпійсько-Адріатичному регіоні балує великою кількістю сонця і дарує м'який і, тим не менш, багатий снігом зимовий клімат. Приїхати і відродитися - ніде більше ця обіцянка не виконується з такою радістю, як в Каринтії.

Зима в Каринтії пропонує широкий вибір зимових розваг. 23 гірськолижних регіони - деякі з них досягають 3000 метрів над рівнем моря, а інші, навпаки, залучають сім'ї з дітьми - гарантують те, що кожен знайде трасу своєї мрії. Деякі з них вважаються кращими в Австрії та у всій Європі.