Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Озеро Оссіахер-Зеє

Ossiacher-See

Оссіахер-Зеє, третє за величиною купальне озеро Каринтії (11 км в довжину і 1,6 км завширшки), розташоване в самому її серці, де гори і озера злилися воєдино. Вода в озері має питну якість і прогрівається влітку до +25°С. Тут Вас чекає повноцінний відпочинок для всієї родини. За Вашим бажанням і настроєм Ви зможете вибрати будь-який вид водного спорту.

Крім цього, ви зможете навчитися або просто спробувати свої сили в тенісі, верховій їзді, гірських велосипедах, міні- гольфі, спортивному кегельбані. Озеро Оссіахер-Зеє користується особливою популярністю серед рибалок-аматорів. Воно славиться своїми рибними запасами і є одним з найбільш рибних озер Каринтії.

Для тих, хто бажає насолодитися красотами незайманої природи є ціла мережа обладнаних прогулянкових стежок, що розкинулася на висотах від 500 до 2000 м над рівнем моря. Маленьких гостей чекають різні ігрові програми. Різноманітне культурне життя курортів: в рамках фестивалю "Каринтійське літо" в монастирі Оссіах проводяться концерти, оперні виступи, літературні зустрічі і т.п. На Оссіахер-Зеє добре приїжджати з дітьми. Тут багато тихих курортних містечок: Оссіах, Фельдкирхен, Анненхайм, Боденсдорф. У теплій воді озера люблять плескатися і діти, і дорослі.

Координати міста Оссіах: 46.676356, 13.985724. Для планування маршруту до озера - http://www.postbus.at, або http://www.oebb.at

 

 

Каринтія, Австрія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Австрії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.