Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Сталактитова печера Гриффен

Tropfsteinhöhle Griffen

Сталактитова печера Гриффен лежить біля підніжжя гори Бургберг у селищі Гриффен. Більше 20 000 років вона служила укриттям людям, потім надовго була забута. Її виявили знову в останні місяці Другої світової війни під час пошуку бомбосховища. У 1956 році ця печера стала відкритою для відвідувань, а в 1957 р. зарахована до природних пам'ятників.

Тут були знайдені сліди двох вогнищ, а також кістки печерного ведмедя, оленя та носорога. Знаряддя з каменю усередині печери довели, що населений пункт Маркт Гриффен відноситься до найдавніших в Каринтії. 

Вхід в печеру розташовується прямо навпроти парафіяльної церкви. Довжина печери становить 485 м, проте вона набагато менше сталактитової печери Обір, розташованої на південному сході від міста Клагенфурт.

Завдяки різнобарвним сталактитовим утворенням, печера Гриффенер вважається найбарвистішою в Австрії. Під час екскурсії в оглядовій частині печери, яка триває близько 40 хвилин, відвідувачам розповідають про події з моменту утворення землі до недавнього минулого - своєрідна сучасна мультимедійна подорож у часі. Постійна температура в печері незалежно від пори року становить 8° C.

Печера відкрита для відвідувань в період з 1 травня по 31 жовтня.

Griffen 53 9112 Griffen, Österreich.Координати: 46.704277, 14.731636.

Розклад роботи.

Травень-вересень 9.00 – 16.00, жовтень 10.00 – 15.00. Розклад екскурсій дізнавайтеся на сайті печери.

Вартість квитків.

Дорослі: € 8,00 Діти (4-15 років): € 4.00

У разі поганої погоди екскурсія може затриматися

 

 

Каринтія, Австрія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Австрії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.