Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Відень

Відень старий, Відень новий…..

Він такий різноманітний: чи то розкішні будівлі в стилі бароко, "золотий" модерн або сучасна архітектура, пам’ятки та цікаві місця тут на кожному кроці. І можна відвідати понад 100 музеїв. Екскурсія Віднем зробить ваш відпочинок в Австрії незабутнім кожного разу, неважливо ви тут вперше, чи всоте….

Відень це не лише столиця Австрії, Відень є третім містом — резиденцією ООН після Нью-Йорка і Женеви. У Відні містяться штаб-квартири інших міжнародних організацій: ОПЕК, ОБСЄ.

Спочатку Відень був кельтським поселенням під назвою Віндобона, заснованим близько 500 року до н. е. на місці сучасного центрального округу міста. У 15 році до н. е. місто завоював XIII римський легіон «Gemina» і перетворив його на форпост Римської імперії на шляху германських племен з півночі.

881 року місто вперше згадується під назвою Веніа (Wenia). До середини XII століття Відень — резиденція австрійських герцогів Бабенберґів. З 1278 Відень став форпостом династії Габсбурґів. З XVI століття Відень — столиця багатонаціональної держави австрійських Габсбургів. Колись під Віднем були зупинені і монгольські орди, і розбиті кровожерливі турки-османи, що наводили страх на всю Європу того часу,.

Сьогодні Відень - це місто вальсів, мистецтв, галерей, музеїв і вишуканих паркових ансамблів. Але разом з тим, місто абсолютно імперське за духом, зберегло безліч рис, притаманних столицям великих державних утворень. Величні храми, розкішні резиденції найясніших осіб і вельмож, театри, оперні зали, широкі площі і проспекти та інші пам’ятки переповнюють місто. Відень справедливо вважається однією з найкрасивіших і найбільш цікавих столиць світу.

Це місто Моцарта, Штрауса, штруделя, шніцеля і кави. Все це і навіть трохи більше на вулицях Відня можна побачити з надлишком.

Вони - частина Відня, як собор святого Стефана і Колесо огляду: фіакри. Поїздка на фіакрі Віднем - це кульмінація для багатьох туристів. Важко собі уявити більш приємний спосіб ознайомитися з красою міста. Поняття "фіакр" - французького походження і означає стоянку екіпажів на паризькій вулиці RuedeSaintFiacre. З 1860 по 1900 рік Віднем їздили більше 1000 фіакрів. Візники були нерідко великими оригіналами, відомими на все місто. Особливо цінувалася їх конфіденційність, якщо часом той чи інший високопоставлений пан розважався в екіпажі зі своєю пасією.

Трамваї курсують вулицями Відня з 1865 року. Для вузьких вуличок центру міста спеціально розроблені автобуси під назвою «CityBusse», навіть в 1-му районі Відня вони забезпечують швидке пересування. 26 маршрутів нічного автобуса Night Line, позначені літерою «N», курсують щоденно з 0.30 до 5.00.

Починаючи з середини листопада до самого різдва найкрасивіші площі Відня перетворюються на казкові різдвяні базари. Аромати різдвяної випічки та гарячого пуншу створюють передріздвяний настрій. 

Під час традиційних віденських передріздвяних святкувань Ратушна площа перетворюється на блискучу казкову країну. У 150 торгових наметах можна купити різдвяні подарунки, ялинкові прикраси, солодощі та зігріваючі напої. дерева в навколишньому площа Ратушному парку святково прикрашені і сяють морем вогнів. Для дітей тут пропонується особливо великий вибір розваг.