Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Відень. Будинок метеликів

Schmetterlinghaus

Прямо в центрі Відня, всього в 200 м від опери ви знайдете унікальну тропічну оазу, тиху і спокійну, Імператорський Будинок метеликів. В одному з найкрасивіших у світі пальмових будинків в стилі модерн, ви поринете у фантастичне середовище пригод і вражень, населене одним з найніжніших і барвистих створінь природи, метеликами.

 Парк метеликів - це тропічний ліс в міській будівлі. Будівля повністю скляна. Метелики живуть в штучному вологому кліматі, максимально наближеному до природних тропіків. Тут вологість повітря досягає 80 відсотків, а температура постійно підтримується на рівні 28 градусів. Метелики в цьому величезному розпліднику такі величезні, що дух захоплює, особливо, коли вони кружляють над твоєю головою і раптом плавно приземляються на твоє плече. Їх тут близько 400 і вони вільно літають над тропічною зеленню і міні-водоспадами. Харчуються метелики солодким нектаром, яким просякнуті пелюстки штучних квітів у спеціальній зоні годування, і під час "обіду" утворюють разом з квітами дивно красиві композиції.

      У величезному будинку в скляних акваріумах можна побачити весь життєвий шлях «пурхаючих квітів», від лялечки і страшної гусениці до літаючої красуні. 

Спочатку в будівлі був Пальмовий павільйон, створений в 1901 році. Будинок метеликів, або Парк метеликів тут відкрився в 1994 році. Заклад розрахований на туристів, яким цікава жива природа. Найціннішим екземпляром тут вважається павлиноочка, з розмахом крил до 30 см.

Burggarten Hofburg, Hanuschgasse, 1010, Wien, Österreich. Координати: 48.205118, 16.366563.

Їхати метро лінії U1, U3 до станції Stephansplatz, лінії U2, U3 до станції Volkstheater, трамваєм D, 1, 2 і автобусом 57A до зупинки Burgring, автобусом 48A до зупинки Dr.-Karl-Renner-Ring

Розклад роботи:

·         квітень – жовтень: понеділок - п'ятниця, 10.00 - 16.45, субота, неділя та святкові дні: 10.00 - 18.15;

·         листопад – березень: понеділок - неділя (включаючи свята): 10.00 - 15.45.

Ціни квитків.

·         дорослі - €6,00;

·         пенсіонери - €5,00;

·         школярі, студенти до 26 років (ID потрібно) - €4,50;

·         діти від 3 років, до школи - €3,00.

 

 

Відень, Австрія, цікаві місця, пам’ятки, що подивитися, де побувати, що відвідати в Австрії, поїздки, подорожі, тури Європою, самостійні поїздки в Європу автомобілем, на автомобілі.