Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Mercedes-Benz CLA 2 покоління 2019 року

 

Чотиридверний седан з купеподібним профілем кузова Mercedes-Benz CLA вважається нішевою моделлю і позиціонується як більш іміджевий і дорогий варіант співплатформенного брата седана Mercedes-Benz A-Class Sedan 2018 року. Однак, першому поколінню моделі CLA за 6 років присутності на ринку вдалося знайти в світі понад 750000 шанувальників, що є відмінним результатом для автомобіля з даним типом кузова.

Чотиридверка з купеподібною лінією даху виглядає більш пропорційно і стильно, ніж звичайний седанMercedes-Benz A-Class Sedan 2018 року. В наявності капот з оригінальним рельєфом, м'язисті колісні арки, бічні двері без рамок для стекол, стильна куполоподібна лінія даху і шикарна корма, виконана в загальній стилістиці з більшим Mercedes-Benz CLS 3-го покоління.

Друге покоління моделі CLA помітно збільшилося в розмірах у порівнянні з першим поколінням купеподібного седану. Приріст у довжину складає 48 мм, в ширину 53 мм, а відстань між осями збільшилася на 30 мм, і тільки висота кузова зменшилася на 2 мм. Цікаво, що новий Мерседес CLA аж на 269 мм більший в довжину, ніж співплатформенний хетчбек Mercedes-Benz A-Class 4-го покоління, і на 139 мм більший, ніж споріднений седан Mercedes-Benz A-Class Sedan 2018 року.

Зовнішні габаритні розміри кузова Mercedes-Benz CLA (C118) 2019 року складають 4688 мм у довжину, 1830 мм в ширину, 1439 мм у висоту, з 2729 мм колісної бази. Коефіцієнт лобового аеродинамічного опору кузова нового Mercedes CLA становить 0,23 Cd (у седана Mercedes A-Class - 0,22 Cd).

Салон нового покоління Mercedes-Benz CLA відтепер виключно чотиримісний з заднім рядом сидіння для двох пасажирів. Німецький виробник навмисно відмовився від 5-місної конфігурації салону, щоб підкреслити більш високий статус моделі з купеподібним кузовом. В цілому ж інтер'єр повністю запозичений у A-Class. В арсеналі дефлектори вентиляційних решіток, немов турбіни літаків, компактне мультифункціональне кермо, двоекранний інтерфейс MBUX, фонове світлодіодне підсвічування салону, спортивні крісла першого ряду, високоякісні матеріали оздоблення і купа просунутого обладнання.

З технічної точки зору новий Мерседес CLA (C118) практично в точності копіює співплатформенних братів Mercedes-Benz A-Class (W177) і Mercedes-Benz A-Class Sedan (V177). Розміри колісної бази в 2729 мм ідентичні, двигуни і коробки передач ті ж, за винятком найслабшого 116-сильного турбодизеля, пропонованого для хетчбека і седана А-класу, а ось задня підвіска виключно багатоважільна. Для забезпечення більш гострої керованості шасі Мерседеса CLA – з оригінальними налаштуваннями, а стабілізатори поперечної стійкості збільшеної товщини для активного запобігання крену кузова в поворотах. Розмір колісних дисків від 16 до 19 дюймів, за доплату адаптивні амортизатори.

Зі старту продажів 2 покоління Мерседес CLA буде запропоновано тільки в одній версії – це Mercedes-Benz CLA 250 з бензиновим 2,0-літровим чотирициліндровим турбомотором (224 к.с., 350 Нм) в компанії з «роботом» 7G-DCT та переднім приводом.  Ближче до літа 2019 року надійдуть й інші (бензинові та дизельні) версії новинки з 6 МКПП, 7G-DCT, переднім і повним приводом.

Новий Мерседес CLA (C118) представлений офіційно 8 січня 2019 року на Виставці споживчої електроніки CES-2019 в американському Лас-Вегасі. Світовий першопоказ нового Mercedes-Benz CLA не випадково відбувся на цій виставці. Німецька компанія з новим автомобілем представила модернізований інтерфейс MBUX, навчений новим функціям. Електроніка може сприймати команди людини тільки після фрази «Hey, Mercedes», покращено розпізнавання голосу, з'явилася функція управління жестами. Таким чином, управління мультимедійним комплексом стало більш інтуїтивним і зручним, електронні системи усим чим можуть допомагають людині.

Продажі нового покоління Mercedes-Benz CLA з заводським індексом C118 стартують в травні 2019 року. Ціна нового Мерседес CLA поки не озвучена виробником, але з оглядкою на вартість попередника, можна припустити, що найдоступніша версія моделі CLA 2 покоління від Мерседес обійдеться мінімум в 31000 євро.

Вдалих та змістовних подорожей!

Відеоогляд нового Mercedes-Benz CLA 2 покоління 2019 року