Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Угорщини. Будапешт. Крижаний бар

Icebar

Для спорудження цього бару використали 35 тонн криги. При вході кумедні пінгвіни запрошують зайти всередину. Кожна деталь інтерєру бару виконана з криги – барна стійка, крісла, склянки – все це крижане! А приміщення бару прикрашене скульптурами з льоду, фото з якими викличе лавину лайків вашої сторінки у соцмережах. В крижаних скульптурах тут навіть подають випивку.

Всередині крижаного бару постійно підтримується температура -1 - 7 °С, а відвідувачам, аби вони не замерзли, видають теплі пончо з капюшонами і рукавички. Щоб потрапити всередину, необхідно заплатити, але разом з вхідним квитком гості отримують алкогольний або безалкогольний коктейль (склад коктейлю залежить від вартості квитка). Замовити квиток можна в режимі он-лайн на сайті бару, або придбати вже при вході.

Безалкогольні напої в барі подають у пластикових склянках, а алкогольні – в крижаних. Найбільш прикольна штука – Санний спорт. Це коли випивку наливають у крижану скульптуру, всередині якої знаходяться канавки, якими вона тече в рот. В таких скульптурах подають тільки горілку. Цікаво подивитися на срібного призера такого спорту…… з золотим все і так зрозуміло!

Váci utca 82, Budapest. Координати: 47.488265, 19.057374

 

Розклад роботи:

·         понеділок – п’ятниця: 13.00 – 24.00;

·         субота: 12.00 – 24.00;

·         неділя: 14.00 – 24.00.

Вартість входу від 3000 форинтів (€10,00) включає 1 алкогольний коктейль, який подається в крижаній склянці. Далі по наростаючій – чим більше п’єш – тим дорожче. Вхід з безалкогольним коктейлем – 2400 форинтів (€8,00), але алкогольної випивки захочеться дуже швидко.

 

Знаходиться поряд